logo
11/01/2021
دیدار صمیمانه مدیر شعبه خوزستان صندوق تأمین خسارت‌های بدنی با امام جمعه اهواز

دیدار صمیمانه مدیر شعبه خوزستان صندوق تأمین خسارت‌های بدنی، عارف شاطری با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اهواز حجت‌الاسلام والمسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد در خصوص ارائه گزارش عملکرد صندوق در استان صورت گرفت.

 به گزارش روابط عمومی صندوق تأمین خسارتهای بدنی؛ عارف شاطری مدیر شعبه اهواز در دیدار صمیمانه با امام جمعه اهواز به ارائه گزارش عملکرد صندوق در سال 1399 پرداخت.
عارف شاطری با اشاره به پرداخت بیش از 119 میلیارد تومان خسارت در سال 1399 در استان گفت: سال گذشته با پرداخت خسارت به زیان دیدگان از ورود بیش از 850  مقصر فاقد بیمه‌نامه به زندان جلوگیری بعمل آمد که آثار روانی و اجتماعی مثبت غیر قابل انکاری در سطح استان داشته است.
وی در حضور نماینده ولی فقیه تصریح کرد: آزادی زندانیان مشمول تعهدات صندوق بر وفق مقررات قانونی انجام می‌گیرد و در فرآیند رسیدگی هر چه سریع‌تر در کلیه پرونده‌های مشمول تعهد نیز آمادگی صندوق را اعلام نمود.
مدیر شعبه اهواز خاطر نشان کرد: از ورود پرونده‌های تخلف به صندوق و پرداخت‌های غیر واقعی پیشگیری می‌گردد.
در پایان این دیدار امام جمعه اهواز حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعبدالنبی موسوی فرد همواره بر لزوم توجه به خدمت‌رسانی به مردم و افراد آسیب‌دیده از حوادث رانندگی تاکید کرد و با اشاره به عملکرد مطلوب صندوق تأمین خسارت‌های بدنی در این راستا در سال‌های اخیر در سطح استان، از تمامی همکاران دلسوز این نهاد بخصوص آقای عارف شاطری تقدیر و تشکر نمود و توفیق روزافزون‌شان را از خداوند متعال خواستار شد

.

 

 

 

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها