logo
01/28/2023
با حضور دکتر خاندوزی؛ جلسه شورای معاونین وزارت اقتصاد برگزار شد

به گزارش شادا، در این جلسه که با حضور معاونان و رؤسای سازمان های زیر مجموعه وزارت اقتصاد در محل این وزارتخانه برگزار شد، در ابتدا اخبار و رویداد های مرتبط با وزارت امور اقتصادی و دارایی طی دو هفته از برگزاری جلسه پیشین شورا، ارائه و مورد بررسی قرار گرفت.

در بخش دوم این نشست، رییس مرکز بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت امور اقتصادی و دارایی ضمن ارایه گزارشی، به تبیین وظایف دستگاهها در مورد آیین نامه سوت زنی پرداخت.

همچنین در بخش پایانی این نشست نیز گزارشی از پیگیری مربوط به مکاتبات صورت گرفته  با دستگاههای زیر مجموعه و عملکرد آنها در این حوزه  توسط دکتر قریشی مدیر کل دفتر وزارتی ارایه شد.

کفتنی است در پایان این جلسه ضمن معارفه قدرت اله اسماعیلی به عنوان مدیر عامل جدید سازمان حسابرسی با تقدیم لوح تقدیری از سوی وزیر اقتصاد از خدمات و تلاش‌های موسی بزرگ اصل مدیر عامل پیشین این سازماان نیز تقدیر به عمل آمد.

قدرت اله اسماعیلی مدیر عامل جدید سازمان حسابرسی ، 33 سال تجربه در حوزه حسابرسی  داشته و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته حسابداری است.

وی پیش از این عضو هیات عامل سازمان حسابرسی و قائم مقام مدیر عامل این سازمان بود.

همچنین در این نشست عباس مراد پور به عنوان رییس هیات نظار بانک مرکزی و آقایان حسین جعفری، علیرضا مرادی و مصطفی منتظری مقدم به عنوان اعضای هیات نظار این بانک از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی حکم انتصاب خود را دریافت نمودند.

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها