logo
12/05/2022
وزیر اقتصاد: رضایتمندی مردم بازتاب عملكرد دستگاه‌ها است

به گزارش شادا، سیداحسان خاندوزی در نشست جلسه شورای هماهنگی مدیران دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در سیستان و بلوچستان تأکید کرد: در زمینه حجم تعاملات اقتصادی استان سیستان و بلوچستان حجم تعاملات اعداد زیادی نسبت به سایر نقاط کشور وجود ندارد اما کیفیت خدمت رسانی در روان‌سازی یا دشواری در اقتصاد به خصوص رضایتمندی اجتماعی و رضایت از دستگاه‌های حاکمیتی تأثیر بسیاری دارد.

وی گفت: بخش مهمی از تعاملات مردم سیستان و بلوچستان و بسیاری از استان‌های کشور به چند دستگاه خاص بر می‌گردد که این‌ها ویترین اداره کشور است و عملکرد آنها در میزان رضایت مردم مهم است.

وی با اشاره به چرخش فعالیت‌های اقتصادی مردم به سمت فعالیت‌های تجاری یادآور شد:  این تغییر فعالیت‌ها وزن دستگاه های تابعه وزارت اقتصاد در استان‌ها را افزایش داده و لازمه ایجاد رضایت عمومی، تلاش‌ این دستگاه‌ها و انتقال این حس به مردم است که چه تلاش‌هایی انجام شده است.

وی از مقامات و مسئولان استان خواست تا با مردم محلی ارتباط بگیرند و با بیان اقدامات انجام شده و تلاش‌هایی که برای‌ رفع مشکلات آنها می‌شود فضای امیدواری را ایجاد کنند.

وزیر اقتصاد گفت: گلایه مندی مردم از توسعه نیافتگی استان علیرغم فرصت های کم نظیری که این استان دارد، گلایه مندی به حقی است و وقتی با فعالان اقتصادی صحبت می‌کنیم یا اطلاع درستی از حوزه قوانین ندارد و بعضا برخی توقعات دارند که در حوزه عملکردی دستگاه ها نیست و اطلاع ندارند که چه اتفاقات مهمی رخ می‌دهد.

وی حل این مشکلات را نیازمند تقویت ارتباط مسئولان و استفاده از ظرفیت رسانه برای ارتباط با مردم و بهره گیری از ظرفیت جامعه مدنی برشمرد.

وی درباره مطالبه مسئولان استانی درباره مجوزهای استخدامی و تامین نیروی انساني گفت: طی دو سه ماه گذشته درباره مجوزهای استخدامی توانستیم نگاه مثبت سازمان اداری و  استخدامی را جلب کنیم و  ظرف هفته های آینده مجوزهای لازم اخذ خواهد شد و موضوع مهمتر ماندگاری نیروی انسانی است و باید تا حد ممکن کسانی را نیاوریم که ماندگاری ندارند و از کسانی استفاده شود که عرق بیشتری به استان دارند.

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها