logo
10/29/2022
در نشست مدیران صندوق تامین خسارت های بدنی مطرح شد؛ نیروی انسانی جوان؛ فرصت طلایی برای خدمت رسانی بهتر

اولین نشست آموزشی تخصصی مدیران ستادی و شعب استانی صندوق تامین خسارت های بدنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی، مدیرعامل صندوق در این نشست بر ضرورت توسعه همه جانبه صنعت بیمه با بکارگیری تمام ظرفیت های بخش های مختلف کشور تاکید کرد.


مهدی قمصریان با اشاره به این که صندوق تامین خسارتهای بدنی جوان‌ترین زیرمجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی است تاکید کرد: باید از این ویژگی همزمان با استفاده از تجارب و تخصص صاحب نظران به عنوان یک فرصت طلایی برای خدمت‌رسانی بهتر به مردم بهره برد.
نقش محوری اجرای جامع قانون بیمه شخص ثالث و همچنین بررسی دقیق و ارزیابی عملکرد اجرایی مدیران ستادی و شعب صندوق از دیگر محورهای مورد اشاره قمصریان در این نشست آموزشی تخصصی بود.


مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی توجه به بازیافت خسارت های پرداختی از سوی صندوق را گامی مهم در جهت تقویت منابع مالی بین نسلی صندوق دانست و با اشاره به هدف گذاری اسناد بالادستی از جمله قوانین برنامه توسعه کشور تاکید کرد:  شاخص های مورد انتظار در فراگیری بیمه تاکنون محقق نشده لذا همه باید تلاش کنند تا ضریب نفوذ بیمه در کشور افزایش چشمگیری پیدا کند.


گفتنی است در این نشست دانیال حاجی وثوق مدیر شعبه خراسان رضوی، علی خوشکام مدیر شعبه اصفهان، عارف شاطری مدیر شعبه خوزستان و علی بیات مدیر شعبه استان البرز به نمایندگی از شعب استانی صندوق به بیان دغدعه ها و نقطه نظرات و مسایل ومشکلات موجود و همچنین ارائه راهکارهای پیشنهادی پرداختند.


همچنین در این نشست دو کارگاه آموزشی تخصصی با موضوعات برخی آیین نامه های اجرایی و راهبردی صندوق با مشارکت مدیران ستادی و شعب برگزار شد.


لازم به ذکر است بر اساس اعلام صندوق تامین خسارت های بدنی، این نشست ها به صورت فصلی برگزار خواهد شد.