logo
10/16/2022
در محل این وزارتخانه برگزار شد؛ آیین معارفه قائم مقام و معاون جدید نظارت بیمه مركزی با حضور وزیر اقتصاد

به گزارش شادا، دکتر سید احسان خاندوزی طی سخنانی در این آیین که معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد و رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشتند، ضمن تأکید بر لزوم طراحی برنامه عملیاتی گام به گام مطابق اسناد بالادستی و اهداف دولت سیزدهم، توسعه نظارت هوشمند و اجرای طرح های مورد درخواست و انتظار مردم که نتایج آن در کوتاه مدت برای آنها ملموس باشد را مهم ترین دستور کار بیمه مرکزی عنوان کرد.

وی ضمن آرزوی موفقیت برای مشعلچی و استاد هاشمی در ایفای وظایف محوله، از زحمات و تلاش بی دریغ "مفید امینی" و "پرویز خسرو شاهی" به ترتیب به عنوان معاون سابق نظارت و قائم مقام پیشین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی در طول مدت تصدی قدردانی کرد.

خاندوزی در ادامه با ابراز رضایت از عملکرد شرکت بیمه ایران در دولت سیزدهم، بر ادامه مسیر این شرکت در راستای تقویت و توسعه خدمات بیمه ای به مردم و فعالان اقتصادی تأکید نمود. بنابراین گزارش، "سید عباس حسینی"، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد نیز طی سخنانی در این آیین، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات قائم مقام و معاون پیشین نظارت بیمه مرکزی و تبریک انتصاب آقایان مشعلچی و استاد هاشمی، تصریح کرد: انتظار داریم، صنعت بیمه در حوزه کلان اقتصاد کشور، نقشی فعال تر، بویژه در زمینه تأمین مالی فعالیت های تولیدی ایفا کند.

در ادامه جلسه، "مجید بهزادپور" رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران نیز طی سخنانی، ضمن تبریک انتصاب قائم مقام و معاون جدید خود، به ارائه گزارش عملکرد بیمه مرکزی طی دوران تصدی خود پرداخت.

 

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها