logo
06/01/2022
دکتر خاندوزی در برنامه ۱۲۰ ثانیه با وزیر اقتصاد: هیچ بخشنامه و آیین نامه ای بدون نظر تولیدكنندگان و كارآفرینان از وزارت اقتصاد به دولت ارسال نمی‌شود

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا) دکتر خاندوزی در ابتدای گفتگوی ۱۲۰ ثانیه با وزیر اقتصاد، ضمن عرض تسلیت به مناسبت جانباختن تعدادی از هموطنان آبادانی در حادثه متروپل به مردم این شهرستان و  سایر هموطنان، با اشاره به اینکه به دلیل‌ درگیری در جلسات ستاد اقتصادی دولت و طرح اصلاحات اقتصادی در ۲۵ روز اخیر در تولید این برنامه تأخیر افتاده است، ابراز امیدواری کرد در آینده تولید این برنامه به طور منظم ادامه یابد.

 دکتر خاندوزی با اشاره به برگزاری " جلسه پیگیری موانع سرمایه گذاری و تولید " با تولیدکنندگان و کارآفرینان و شرکت‌های دانش بنیان  در خصوص نتایج این جلسه گفت: نشست بسیار خوبی با کارآفرینان و فعالان اقتصادی به ویژه در حوزه شرکت های دانش بنیان برگزار شد و در این جلسه چالش های مرتبط با حوزه وزارت اقتصاد از جمله در بخش های مالیات، گمرک و ... مطرح شد.
دکتر خاندوزی در ادامه افزود: همچنین در این جلسه، کمیته ویژه ای را مشخص کردیم که امسال لااقل بتوانیم مسائل دانش بنیان ها را به شکل خاص حل و فصل کرده و مسائل گمرکی و مالیاتی شرکت های دانش بنیان را از روی میز سیاستگذار کلاً کنار بگذاریم.
وی افزود: مهمتر از آن، این است که   وزارت اقتصاد متعهد شد که از روز دهم خرداد ماه هیچ بخشنامه و آیین نامه ای که از طرف ما برای تصویب به برای دولت ارسال می شود، بدون اخذ نظر انجمن های تخصصی تولید کنندگان و کارآفرینان رسمی کشور ارسال نشود و حتماً از پیش نظرات آنها را بگیریم و حتماً این نظرات درج شود.
وزیر اقتصاد افزود: به معاونان وزارت اقتصاد نیز دستور داده شد که درج کنند چه نهاد هایی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان نظراتشان اخذ شده است و بخشنامه ها و آیین نامه ها پس از آن به دولت ارسال شود که در آینده با چالش‌های کمتری مواجه باشیم.
دکتر خاندوزی در پایان این گفتگو ابراز امیدواری کرد، این اتفاق منجر به ایجاد یک پیوند مبارک و مستمر بین دولت و بخش های خصوصی و تعاونی کشور شود.

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها