• ساعت : ۱۱:۴۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ 
  • تعداد بازدید : 85
  • کد خبر : ۲۸۹۸
پیام تبریك مدیر عامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه
مهدی قمصریان مدیرعامل صندوق تامین خسارت های بدنی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضاییه پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی، متن پیام بدین شرح است:

 

بِسْمِ ٱللَّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ

اِنْ حَکَمْتَ فَاحْکُمْ بَیْنَهُمْ بِالْقِسْطِ اِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُقْسِطِینَ

سوره مبارکه مائده/ آیه شریف۴۲

قوه قضاییه یکی از ستون های نظام جمهوری اسلامی ایران است که نقش مهمی را در پاسداری از عدالت و ایجاد سلامت اجتماعی کشور ایفا می کند. مسئولان این قوه با توفیق پروردگار متعال، در جهت ارتقای عدالت در کشور و حفظ سلامت جامعه بی وقفه در حرکت هستند.

 قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان سه گانه حاکمیت به طور مستمر، همراهی و همکاری مستمری با صندوق تامین خسارت های بدنی، در قبال قانون بیمه شخص ثالث و در راستای احقاق حق ذینفعان، تسریع در خدمت رسانی، بررسی پرونده ها و در نهایت تکمیل ماموریت صندوق داشته و تلاش صندوق بر افزایش همکاری های دوجانبه در راستای تکالیف قانونی با دستگاه قضایی کشور می‌باشد.

اینک قوه قضاییه به برکت وجود گرانقدر شهدای والا مقامی چون آیت الله دکتر بهشتی و آیت الله دکتر رییسی حرکتی پرشتاب برای ایجاد عدل و برقراری امنیت روحی و روانی مردم را درپیش گرفته است.

هفتم تیر ماه، سالروز شهادت آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران و همراهان ایشان به دست منافقین و هفته قوه قضاییه را که مقارن با دهه امامت و ولایت در ایران اسلامی است گرامی داشته و از خداوند متعال توفیق روزافزون خدمت و موفقیت در برقراری عدالت علوی در جامعه را برای دست‌اندرکاران و فعالان این عرصه خواستارم.

 

مهدی قمصریان

مدیرعامل صندوق تامین خسارت‌های بدنی

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V6.1.8.0