logo
10/09/2021
رفع نگرانی فعالان اقتصادی بوشهر با ابلاغ آیین نامه جدید تجارت و بازرگانی

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر سید احسان خاندوزی تصریح کرد: با ابلاغ این آئین نامه جدید، امکان سوءاستفاده از فرصت‌های اقتصادی و ضربه زدن به تولید ملی نیز به حداقل خواهد رسید.

وزیر اقتصاد در ادامه، با بیان اینکه بخش عظیمی از مردم استان بوشهر از طریق تجارت و بازرگانی امرار معاش می کنند، افزود: تلاش ما این است که از طریق ساماندهی مجدد، هر دو هدف افزایش رونق اقتصاد منطقه‌ای و محلی استان بوشهر که به شکل تاریخی با حوزه تجارت و بازرگانی گره خورده است، محقق شود.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه نرخ بیکاری و زیرساخت‌های بندری زیبنده و در شأن فعالان اقتصادی و مردم همیشه خونگرم و ولایتمدار استان بوشهر نیست اظهار داشت: دولت سیزدهم به منظور کاهش مشکلات و رونق بیشتر اقتصادی با کمک و همیاری مردم تلاش می کند مشکل بیکاری را به حداقل برساند.

به گفته دکتر خاندوزی دولت تلاش حل مشکلات هم در زمینه پشتیبانی‌ها و در هم بخش‌های مختلف صنعت و کشاورزی و خدمات استان بوشهر با تمرکز بر رفع مسائل حوزه بارزگانی و تجاری که دغدغه امروز مسئولان و مردم است رخ دهد.

وزیر اقتصاد همچنین پس از بازدید از زیر ساخت‌های بندر ریگ در شهرستان گناوه اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های بندری ریگ باید سال‌ها پیش تمام  می‌شد . ولی متاسفانه وضعیت فعلی این بنادر به هیچ وجه شایسته مردم خوب این مناطق نیست.
وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: از طریق رایزنی‌ با مسئولان در مرکز تلاش خواهیم کرد تا در کوتاهترین زمان ممکن زیرساخت‌های بندری در بندر ریگ با مشارکت ظرفیت‌های داخلی و خارجی و بازیگران بخش عمومی کشور شکل گیرد.

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها