آخرين اخبار

06/04/2021
پيام مديرعامل به مناسبت ارتحال امام خميني ( ره )   

پيام مديرعامل به مناسبت سالگرد ارتحال امام خميني (ره) و قيام خونين 15 خرداد

مجيد بهزادپور، در پيامى با تسليت سالگرد رحلت بنيانگذار جمهورى اسلامى ايران حضرت امام خميني (ره) ياد شهداي خونين 15خرداد سال 1342 را گرامى داشت.

متن پيام به شرح ذيل است:

بسمه تعالى

"امام خميني يک حقيقت هميشه زنده است"

و تا تاريخ زنده است راه و انديشه ايشان زنده خواهد ماند.

حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي)


توفان مصيبت چهاردهم خرداد سال 1368 حكايت از غروب خورشيدي دارد كه نهضتش فرياد رويش بذر ايمان، اعتماد، آزادي و استقلالدر ذهن و دل امت اسلام بود. خرداد، بار غم بر دوش ما دارد. در چهاردهم خرداد، روحي عروج كرد كه رحلتش جان‌سوز و غم‌بار بود. چهبسيار چشمه هاي اشک كه از ديدگان خون بار امت عاشق، جاري شد و چه سنگين، بار غم بر دل و جانمان نشست. پيكر مطهر امامرفت، اما راه او، فكر او و خط او همچنان در قلب عاشقان و دلدادگان ماندگار است. صدايش خاموش است، اما گوش امت اسلام،سرشار از سخنان و پيام هاي روشنگرانه اوست.

اينجانب، سالگرد ارتحال رهبر کبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و شهداي حماسه عظيم 15 خرداد را به ملت مسلمان ايرانو همه آزادگان راستين و حق طلبان جهان تسليت عرض مي نمايد.اينک در آستان? سي و دومين سالگشت بزرگداشت نور و پنجاه وهشتمين سالروز قيام مردمي 15 خرداد سال 1342 که سرآغاز نهضت بيداري ملت ايران و گوياي پيوند ناگسستني مردم با آرمان هايالهي است، با اداي احترام به ساحت پاک حضرت امام خميني (ره) و شهداي اسلام و آرزوي سلامتي وجود زعيم عاليقدر انقلاب اسلاميحضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي (مدظله العالي) از درگاه حضرت احديت، محافظت از نهضت خميني کبير (ره) را تا ظهور منجيعالم بشريت حضرت مهدي (عج) مسئلت دارد.خانواده بزرگ صندوق تامين خسارت هاي بدني، همسو با ملت شريف و قدرشناس ايراناسلامي، با قدرداني وتجليل از آن شوکت ماندگار و تاريخي، بار ديگر مهر و عدالت و برادري و وحدت و يکرنگي و ايثار و شهادت طلبيرا فرياد سر داده و با تاكيد بر حضور ماندگار خود در صحنه انقلاب اسلامي همراه با ملت شريف و بزرگوار ايران و به ويژهخانواده‌هاي معظم شهدا و ايثارگران، ضمن تجديد بيعت با آرمان هاي گرانقدر امام خميني (ره) و شهداي ارجمند، آرمان‌ها و ارزش هاياسلام و انقلاب اسلامي را پاس مي‌ دارد.


                                                                                               مجيد بهزادپور

مدير عامل صندوق تامين خسارتهاى بدنى

پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک