logo
05/19/2021
صیانت از منابع صندوق، اولویت کارکنان

با تلاش و پیگیری کارکنان شعب دو استان سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی از پرداخت غیر حق جلوگیری و منابع صندوق مورد صیانت  قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی، طی مراسمی با حضور مدیرعامل ، معاون امور اداری،مالی و برنامه ریزی و جمعی از مدیران این نهاد از خدمات دو تن از کارکنان خدوم صندوق آقایان کامرانی فر، کارشناس شعبه خراسان رضوی و معیری کارشناس شعبه سیستان و بلوچستان که در راستای صیانت از منابع صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور اهتمام و مجاهدت کردند ، تقدیر شد.

بنا بر این گزارش با تلاش و پیگیری کارکنان شعب سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی از پرداخت غیر حق جلوگیری و منابع صندوق مورد صیانت قرار گرفت و با ارائه مدارک و مستندات محکمه پسند توانستند در جهت حفظ منابع صندوق موفق عمل نمایند.

 در ادامه این جلسه مهندس مجید بهزادپور مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی کشور با تقدیر از تلاش های ایشان خطاب به کارکنان این نهاد در سراسر کشور ابراز داشت: حال که در نهادی مقدس که همانا نماد عدالت اجتماعی است فعالیت می کنیم و این ماموریت بزرگ بر عهده ماست تا امانت دار ملت ایران باشیم اولویت اصلی همه کارکنان باید صیانت از منابع و خدمت صادقانه باشد.

 

متن تقدیرنامه مدیرعامل صندوق ؛

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها