آخرين اخبار

05/19/2021
صيانت از منابع صندوق، اولويت کارکنان   

با تلاش و پيگيري کارکنان شعب دو استان سيستان و بلوچستان و خراسان رضوي از پرداخت غير حق جلوگيري و منابع صندوق مورد صيانت  قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي صندوق تامين خسارتهاي بدني، طي مراسمي با حضور مديرعامل ، معاون امور اداري،مالي و برنامه ريزي و جمعي از مديران اين نهاد از خدمات دو تن از کارکنان خدوم صندوق آقايان کامراني فر، کارشناس شعبه خراسان رضوي و معيري کارشناس شعبه سيستان و بلوچستان که در راستاي صيانت از منابع صندوق تامين خسارتهاي بدني کشور اهتمام و مجاهدت کردند ، تقدير شد.

بنا بر اين گزارش با تلاش و پيگيري کارکنان شعب سيستان و بلوچستان و خراسان رضوي از پرداخت غير حق جلوگيري و منابع صندوق مورد صيانت قرار گرفت و با ارائه مدارک و مستندات محکمه پسند توانستند در جهت حفظ منابع صندوق موفق عمل نمايند.

 در ادامه اين جلسه مهندس مجيد بهزادپور مديرعامل صندوق تامين خسارتهاي بدني کشور با تقدير از تلاش هاي ايشان خطاب به کارکنان اين نهاد در سراسر کشور ابراز داشت: حال که در نهادي مقدس که همانا نماد عدالت اجتماعي است فعاليت مي کنيم و اين ماموريت بزرگ بر عهده ماست تا امانت دار ملت ايران باشيم اولويت اصلي همه کارکنان بايد صيانت از منابع و خدمت صادقانه باشد.

 

متن تقديرنامه مديرعامل صندوق ؛

پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک