آخرين اخبار

05/17/2021
وزير اقتصاد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي   
 
وزير اقتصاد به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي خواستار شد:
اجراي موفق برنامه هاي مردمي سازي اقتصاد كشور با فرهنگ سازي و همراه سازي مردم
 
دکتر فرهاد دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي با صدور پيامي به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي، فرهنگ سازي و همراه سازي اقشار مختلف مردم براي اجراي موفق برنامه هاي مردمي سازي اقتصاد کشور را يکي از کار ويژه هاي نهاد روابط عمومي در بخش اقتصادي دانست که بايد به صورت هدفمند، هوشمندانه و جدي پيگيري شود.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، پيام دکتر دژپسند به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي بدين شرح است:

 

                                                       باسمه تعالي


روز ارتباطات و روابط عمومي، يادآور تلاشگراني است که در عرصه راهبردي روابط عمومي با عينيت بخشي به واژه‌هاي خلاقيت، ابتکار، هم افزايي و شکوفايي، با توزيع عادلان? اطلاعات، روشنگري افکارعمومي، مردم مداري و افزايش سرمايه اجتماعي،  تحقق هدف والايي چون توسعه همه جانبه کشور را تسهيل مي نمايند.


بي گمان روابط عمومي، به مثابه آئين? تمام نماي انتظارات و مطالبات برحق مردم، پل ارتباطي مستحکمي است بين افراد جامعه، سازمان‌ها و نهادها که همواره با تلاشي آگاهانه ضمن ارائه تصوير صحيحي از وضع و واقعيت موجود، به عنوان يکي از عناصر اصلي و کاربردي در ارتقاء و پيشرفت سازماني محسوب مي شود.


اقتصاد کشور در برهه زماني حال حاضر که تهديد محدوديت هاي حاصل از  تحريم هاي دشمنان را به فرصت اداره کشور با مشارکت حداکثري مردم  و با کمترين اتکاء به درآمد هاي نفتي در طول تاريخ اين مرز و بوم بدل نموده است، فرهنگ سازي و همراه سازي اقشار مختلف مردم براي اجراي موفق برنامه هاي مردمي سازي  اقتصاد کشور، يکي از کار ويژه هاي نهاد روابط عمومي در بخش اقتصادي و بويژه مجموعه وزارت امور اقتصادي و دارايي است که بايد به صورت هدفمند، هوشمندانه و جدي پيگيري شود.


اينجانب فرصت را مغتنم شمرده  و ضمن تبريک روز ارتباطات و روابط عمومي به جامعه روابط عمومي کشور و بويژه همکارانم در خانواده روابط عمومي وزارت امور اقتصادي و دارايي در اقصي نقاط ميهن اسلامي و تقدير از اقدامات خالصانه اين عزيزان در پشبرد اهداف اين دستگاه، از درگاه خداوند متعال براي آنان آرزوي صحت و سلامتي و موفقيت مسئلت دارم.

پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک