آخرين اخبار

02/20/2021
شعار راهبردي صندوق تامين خسارت هاي بدني اعلام شد

ارائه خدمات هوشمندتر، آسانتر و دقيق تر با رعايت کامل قانون

مهندس مجيد بهزاد پور، مديرعامل صندوق تامين خسارت هاي بدني" ارائه خدمات هوشمندتر، آسانتر و دقيق تر با رعايت کامل قانون " را به عنوان شعار راهبردي جديد صندوق اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومي صندوق تامين خسارت هاي بدني، صبح امروز مراسم تکريم و معارفه مدير صندوق تامين خسارت هاي بدني با حضور معاون امور بانک، بيمه و شرکت هاي دولتي وزارت امور اقتصادي و دارايي، رئيس کل و هيات عامل بيمه مرکزي، مديرعامل ستاد ديه کشور و اعضاي مجمع صندوق تامين برگزار شد.

مهندس مجيد بهزار پور مدير عامل صندوق تامين خسارت هاي بدني در مراسم تکريم دکتر علي جباري مديرعامل پيشين اين صندوق ضمن قدرداني از زحمات ايشان گفت: ضمن سپاس از اعتماد وزير محترم امور اقتصادي و دارايي براي تصدي سمتي ديگر در صنعت بيمه يعني مديريت صندوق تأمين خسارتهاي بدني به اينجانب داشته اند، اميدوارم بتوانم در به انجام رساندن اين وظيفه و مأموريت نخست در پيشگاه خداوند بزرگ و سپس در برابر اين عزيزان رو سفيد و سربلند باشم.

 مهندس بهزادپور افزود: از اينکه پس از سال ها خدمت در سازمانهاي مختلف که قريب 7 سال آن را با افتخار به عنوان هيئت عامل بيمه مرکزي گذرانده ام بسيار خوشحال و مفتخرم که مديريت نهادي به اينجانب سپرده شد که ماهيت اجتماعي و مدني آن وجه غالب را دارد. بعبارت ديگر مأموريت اصلي صندوق بصورت خلاصه جبران خسارت افراد آسيب ديده است که از پشتوانه و پوشش لازم و کامل بيمه اي برخوردار نيستند و اين مأموريت در کنار ساير وظايفي که طي سالهاي اخير بر عهده صندوق گذاشته شده، وجه اجتماعي خدمات آن را پررنگ تر نموده و برداشتن هر گام در اين راه کاستن از آلام دردمندان و گرفتاري است که قانون گذار هوشمندانه مسئوليت آن را بر عهده اين صندوق گذاشته است که  اميدوارم تجربه اينجانب در دوره اول خدمتم در هيئت عامل بيمه مرکزي که صندوق قبل از توسعه آن بصورت اداره­اي زير مجموعه معاونت مربوط قرارداشت بتواند دستگير و کمک کارم باشد.

مهندس بهزادپور "ارائه خدمات هوشمندتر، آسانتر و دقيق تر با رعايت کامل قانون" را به عنوان شعار اصلي و راهبردي خود براي هدايت صندوق تامين خسارت هاي بدني اعلام کرد و گفت: در اين رابطه مقابله با فساد، تقلب و قانون شکني از اصلي ترين ملاحظات اينجانب خواهد بود.

وي همچنين آموزش، بهسازي و توسعه کيفي منابع انساني را اولين  اولويت راهبري  خود اعلام کرد و گفت: سالها تجربه و شناختي که از عملکرد سازمانهاي مختلف در بستر فرهنگي و اجتماعي اين کشور دارم، نقش بي بديل عامل نيروي انساني در تحقق اهداف و مأموريت هاي سازماني را گوشزد مي نمايد و تکريم و تأمين اين عامل اصلي ساير اهداف و اولويت ها را محقق مي نمايد.

مديرعامل صندوق تامين خسارت هاي بدني از تکريم و تأمين و ارائه خدمات در بهترين استانداردها به مخاطبين و مراجعين صندوق که فسلفه وجودي اين نهاد است با رعايت شعار راهبردي جديد، تعامل هدفمند و قانونمند با شرکتهاي بيمه و کمک به اهداف کلان صنعت بيمه از جمله افزايش ضريب نفوذ و توسعه فرهنگ بيمه، تعامل کامل با نهاد نظارت و دستگاه هاي ناظر، تعامل لازم با نهاد قضا و پيگيري حقوق صندوق در مراجع قضايي با يافتن مکانيسم هاي روانتر  را از ديگر اولويت هاي مديريتي خود دانست.

در ادامه مهندس بهزادپور ابراز اميدواري کرد با سرلوحه قرار دادن شعار مذکور و اجرايي نمودن اولويت هاي مد نظر در رفع چالش هاي موجود در صندوق نظير:

 1- وضعيت نيروي انساني شامل ساختار و نظام هاي مرتبط نظير آموزش و تربيت مدير، حقوق و دستمزد و معيشت و رضايت شغلي.

2- جايگاه و سطح سازماني صندوق و شناخت متناسب مردم از نقش و وظايف صندوق .

3- مطالبات صندوق و نحوه و زمان وصول آن .

4- طولاني بودن مدت زمان رسيدگي به پرونده ها.

5-جلوگيري از پرداخت هاي غيرواقعي و نظاير آن در زمان و فرصت مناسب سامان يابد.

ايشان در پايان ضمن تقدير از زحمات مديران و کارکنان خدوم و زحمتکش صندوق که پيش از اين خدمات بسياري را در جهت اعتلاء و توسعه صندوق ارائه نموده اند، اظهار داشتند آرزو مي نمايم بتوانم خدمات و کارهاي ارزنده آنان را تکميل و به نحو مناسب توسعه دهم و به ويژه براي جناب آقاي دکتر جباري در مسئوليت جديد آرزوي سلامتي و توفيق بيش از پيش دارم.

 
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک