آخرين اخبار

01/12/2021
تبريك رئيس كل بيمه مركزى

"صيانت از دستاوردها و پشتيباني بيمه گران ويژگي صندوق تامين خسارتهاى بدني است"

رئيس کل بيمه مرکزي همزمان با سالروز تاسيس صندوق تامين خسارتهاى بدني کشور طي نامه اي به مديرعامل صندوق اين روز را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومي صندوق تامين خسارتهاى بدني کشور؛ همزمان با 23 دي ماه سالروز تاسيس صندوق ، رئيس کل بيمه مرکزي با صدور نامه اي خطاب به دکتر جباري مديرعامل صندوق تامين خسارت بدني کشور ضمن تبريک اين روز به مديران و کارکنان اين نهاد مرقوم داشت:صيانت از دستاوردهاي صنعت بيمه در آرامبخشي و پشتيباني از بيمه گران در ايفاي ماموريت هاي محوله و همراهي مسئولانه در کنار بيمه گران از اختصاصات صندوق تامين خسارت بدني به شمار مي آيد.

در ادامه رئيس کل بيمه مرکزي افزوده است :نهادي از جنس بيمه و نمادي ارزشمند از خرد جمعي بيمه گران براي جبران خساراتي که به دلايل فني ، حقوقي و تخصصي بر عهده صنعت بيمه نيست اما در راستاي تامين آرامش جامعه و مسئوليت هاي اجتماعي نسبت به ايفاي آن تلاش مي کنند.

دکتر سليماني در ادامه پيام خود اظهار داشته است :نگاهي گذرا به گستره و پوشش فراگير صندوق ، اين حقيقت را به اثبات مي رساند که طراحان آن تا چه اندازه به حمايت از خسارت ديدگان فاقد مقصر مي انديشند و به بازيابي و بازتواني قربانيان آن اهتمام مي ورزند.

رئيس کل بيمه مرکزي شاخصه صندوق در سالهاي اخير را انضباط مالي و پرهيز از اسراف برشمرده و خاطر نشان کرده است : آنچه در اين ميان شايسته تقدير است انضباط مالي ، پرهيز از اسراف ، اصرار بر هزينه کرد مناسب و گريز از انحراف منابع است .
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک