آخرين اخبار

12/29/2020
پيام مديرعامل صندوق به مناسبت هفته بصيرت

پيام مديرعامل صندوق به مناسبت هفته بصيرت

دکتر علي جباري در آستانه آغاز هفته بصيرت و اولين سالگرد شهادت شهيدان والامقام سردار حاج قاسم سليماني و ابومهدي المهندس و همراهانشان پيامي صادر کرد.

 

به گزارش روابط عمومي صندوق تامين خسارتهاي بدني کشور، دکتر علي جباري به مناسبت گراميداشت حماسه نهم دي ماه "روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت" و اولين سالگرد شهادت شهيدان سردار حاج قاسم سليماني و ابومهدي المهندس و همراهانشان پيامي به شرح زير صادر کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحيم

قريب يکسال از خبر حزن انگيز شهادت سردار سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني به دست شقي ترين دشمنان اسلام گذشت و اين خبر آزاديخواهان جهان بشريت به ويژه امت واحده و بزرگ اسلام و علي الخصوص مردم رشيد و شهيد پرور کشور سرافرازمان ايران را عزادار نمود و اينک اين سالگرد با هفته بصيرت و روز حماسه بزرگ نهم دي ماه مصادف شده است.

حماسه نهم دي ماه و حضور عاشورايي مردم حماسه ساز و ولايتمدار ايران اسلامي در راهپيمايي 9 دي ماه 1388 نقطه عطفي در تاريخ انقلاب و برگ زرين ديگري در افتخارات مرد و زن ايراني به حساب مي آيد.حماسه نهم دي ماه نماد عزت، استقلال و بصيرت مردمي است که تا پاي جان براي حفظ اصول اسلام و آرمان هاي انقلاب ايستاده اند و با صداي رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دين آنها بايستد در برابر تمام دنياي آنها خواهند ايستاد. روز نهم دي ماه در تاريخ انقلاب اسلامي با عنوان روز"روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت" تبديل به يوم الله و ماندگار گرديد.

اينجانب ضمن عرض تسليت و تبريک مجدد به مقام معظم رهبري مدظله العالي و آحاد ملت عزيز کشورمان به ويژه خانواده معظم آن شهيد معزز، گراميداشت هفته بصيرت و روز نهم دي ماه، استمرار راه پرافتخار و با عزت سردار دلها، حاج قاسم سليماني را با عظمتي فزون تر از خداوند مسئلت مي نمايم.

 

علي جباري

مديرعامل صندوق تامين خسارتهاي بدني
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک