آخرين اخبار

12/06/2020
وزير اقتصاد
 
وزير اقتصاد با انتشار پيامي، ضمن تبريك فرار رسيدن روز حسابدار به فعالان اين عرصه، بر تقويت سيستم هاي الكترونيكي حسابداري و بهره گيري از حسابرسي الكترونيكي و هوشمند به منظور ارائه اطلاعات مناسب و كاهش عدم اطمينان در بازار سرمايه تاكيد كرد
 
وزير اقتصاد با انتشار پيامي، ضمن تبريک فرار رسيدن روز حسابدار به فعالان اين عرصه، بر تقويت سيستم هاي الکترونيکي حسابداري و بهره گيري از حسابرسي الکترونيکي و هوشمند به منظور ارائه اطلاعات مناسب و کاهش عدم اطمينان در بازار سرمايه تاکيد کرد؛ دژپسند در اين پيام به اعضاي حرفه حسابداري و حسابرسي توصيه کرده است، با جديت و همکاري در راستاي ارتقاي اعتماد و شفافيت در سيستم گزارشگري مالي که زيربناي ثبات اقتصادي است، تلاش نمايند.

دکتر فرهاد دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي با انتشار پيامي، ضمن تبريک فرار رسيدن روز حسابدار، بر تقويت سيستم هاي الکترونيکي حسابداري و بهره گيري از حسابرسي الکترونيکي و هوشمند به منظور ارائه اطلاعات مناسب و کاهش عدم اطمينان در بازار سرمايه تاکيد کرد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، در پيام دکتر دژپسند به مناسبت روز حسابدار مي خوانيم:

وزارت امور اقتصادي و دارايي به عنوان بازوي مالي دولت چندسالي است که از طريق خزانه داري کل کشور مراسم بزرگداشت روز حسابدار را با حضور نمايندگان جامعه حسابداري و حسابرسي کشور برگزار مي نمايد تا از اين طريق بتواند ضمن قدرداني از زحمات اين قشر خدوم، به توسعه اين حرفه که سرمنشأ خدمات ارزشمندي نظير ارتقاي شفافيت مالي و پاسخگويي به عنوان حقوق شهروندي است، بپردازد. هر چند، در سال جاري اکثر فعاليت ها و رويدادهاي جمعي به دليل شيوع ويروس کوويد 19 تحت تاثير قرار گرفته و محدود شده است، برگزاري اين مراسم به صورت عمومي امکان پذير نبوده و عملاً به شکلي محدود در قالب وبينار برگزار شده است. بر همين اساس، ضروري است تا پيام خود را از اين طريق به گوش دست اندرکاران و اعضاي خدوم حرفه حسابداري و حسابرسي برسانم.
قطعا شيوع اين ويروس بر حرفه حسابداري اثرگذار بوده و محدوديت هايي را ايجاد نموده است. ولي توجه ويژه به فرصت هاي فعالان اين حرفه در اين ارتباط بسيار ضروري است. تقويت سيستم هاي الکترونيکي حسابداري، بهره گيري از حسابرسي الکترونيکي و هوشمند و ارائه اطلاعات مناسب به منظور کاهش عدم اطمينان در بازار سرمايه از جمله فرصت‌هاي پيش روي اين حرفه مي باشد. بنابراين، بسيار با اهميت است که اعضاي حرفه حسابداري و حسابرسي با جديت و همکاري در راستاي ارتقاي اعتماد و شفافيت در سيستم گزارشگري مالي که زيربناي ثبات اقتصادي و توسعه بازار سرمايه است، تلاش نمايند. در پايان، روز حسابدار را به فعالان حرفه حسابداري کشور تبريک عرض مي‌کنم و از درگاه خداوند متعال توفيق روز افزون ايشان را در زمينه ارتقاي شفافيت و پاسخگويي مسئلت مي نمايم.

 

                                                                                  فرهاد دژپسند
                                                                         وزير امور اقتصادي و دارايي
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک