آخرين اخبار

11/08/2020
فرهاد دژپسند در مجمع عمومي
 
فرهاد دژپسند در مجمع عمومي عادي ساليانه بانک ملي ايران:
سرعت بخشي به استقرار بانكداري ديجيتال ، اجراي كامل حاكميت شركتي ، افزايش نسبت تسهيلات به سپرده ها و رها سازي بانك از بار سنگين املاك و دارايي هاي مازاد چهار محور مهم بانك ملي ايران براي حركت در مسير آينده باشد
 
فرهاد دژپسند در مجمع عمومي عادي ساليانه بانک ملي ايران: سرعت بخشي به استقرار بانکداري ديجيتال ، اجراي کامل حاکميت شرکتي ، افزايش نسبت تسهيلات به سپرده ها و رها سازي بانک از بار سنگين املاک و دارايي هاي مازاد چهار محور مهم بانک ملي ايران براي حرکت در مسير آينده باشد/ دستاوردهاي بانک ملي در زمينه بانکداري ديجيتال در يکسال اخير قابل قبول است اما بايد با سرعت بيشتري در اين مسير حرکت کنيم.

مجمع عمومي عادي سالانه بانک ملي ايران براي دوره مالي منتهي به 29 اسفند سال 1398 با حضور  کليه اعضا و با رعايت کامل پروتکل هاي بهداشتي برگزار و  طي آن صورت هاي مالي بانک به تصويب رسيد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)  وزير امور اقتصادي و دارايي به عنوان رئيس اين مجمع با اشاره به اين که بسياري از فعاليت هاي اين بانک جنبه ملي و حاکميتي دارد گفت :عملکرد بانک ملي ايران در زمينه کاهش شعب مازاد و نيز بانکداري ديجيتال موفق بوده است.

وي خاطرنشان کرد: حاکميت شرکتي نيز در اين بانک به خوبي در حال  پياده سازي بوده و اکنون شرايط براي فعاليت هر چه بهتر بانک فراهم است.

وزير امور اقتصادي و دارايي همچنين به لزوم افزايش درآمدهاي بانک ملي ايران در کنار کاهش هزينه ها اشاره کرد و گفت: افزايش نسبت تسهيلات به سپرده ها، استفاده هر چه بهتر از منابع موجود، رهاسازي منابع با فروش بيشتر اموال و املاک مازاد و نيز تنوع بخشي به درآمدها از الزامات تسريع در توسعه بانک ملي ايران است.

معاون امور بانکي، بيمه و شرکت هاي دولتي وزارت امور اقتصادي و دارايي نيز در اين جلسه با بيان اين که بانک ملي ايران به خوبي توانسته وظايف حاکميتي خود را انجام دهد گفت :اکنون پياده سازي استراتژي فراگيري مالي توسط وزارت امور اقتصادي و دارايي پيگيري مي شود و نقش بانک ملي ايران در اين زمينه بسيار پررنگ است و رسالت هاي متعددي به ويژه در حوزه انتقال سواد مالي به جامعه براي اين بانک در نظر گرفته شده است.

وي همچنين از کمک هاي بيمارستان بانک ملي ايران در دوره شيوع کرونا تقدير کرد و ياد و خاطره کارکنان نظام بانکي که در اثر ابتلا به اين بيماري فوت کردند را گرامي داشت.

در ادامه اين‌جلسه دکتر حسين زاده  مدير عامل بانک ملي ايران با اشاره به اينکه  اقدام وزير امور اقتصادي و دارايي در نامه نگاري به منظور شهيد شناخته شدن کارکنان نظام بانکي جانباخته در اثر ابتلا به کرونا بسيار قابل تقدير بود، افزود: کارکنان نظام بانکي بدون وقفه در حال خدمت رساني به کشور عزيزمان هستند و در اين راه جان خود را نيز تقديم مي کنند.

وي همچنين به اجراي طرح هاي بزرگ توليدي و صنعتي با حمايت بانک ها در کشور اشاره کرد و گفت: طرح آبرساني از خليج فارس به کوير مرکز که با پشتيباني مالي 10 بانک اجرا شده است، بي نظير است و مي توان آن را نمود کمک بانک ها به توسعه کشور خواند.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک