آخرين اخبار

11/14/2020
وزير اقتصاد در مجمع عمومي عادي سالانه
 
وزير اقتصاد در مجمع عمومي عادي سالانه بانک سپه:
پيشنهاداتي در ارتباط با تسويه مطالبات نظام بانكي از دولت مطرح كرده ايم كه با موافقت و دستور رييس محترم جمهور براي پيگيري سريع موضوع به ستاد اقتصادي دولت ارجاع شد
 
وزير امور اقتصادي و دارايي از دستور اکيد رييس جمهور براي پيگيري تسويه مطالبات نظام بانکي از دولت خبر داد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند طي سخناني در جلسه مجمع عمومي ساليانه بانک سپه که به منظور بررسي عملکرد صورتهاي مالي منتهي به 29 اسفند سال 98 برگزار شد، با بيان اينکه تسويه مطالبات  نظام بانکي از دولت، يکي از دغدغه هاي جدي دولت است، اظهار داشت: وزارت اقتصاد پيشنهاداتي در همين ارتباط مطرح کرده که با موافقت و دستور رييس محترم جمهور براي پيگيري سريع موضوع به ستاد اقتصادي دولت ارجاع شد.

وي با ابراز اميدواري بابت تسويه مطالبات نظام بانکي از دولت با توجه به پيشنهادات مطرح شده توسط وزارت اقتصاد گفت: تحقق اين موضوع مي تواند نقطه عطفي براي سال مالي ???? بانک ها بويژه بانک سپه باشد.

وزير امور اقتصادي و دارايي در ادامه از تحقق آرزوي ديرينه بانک سپه در ايجاد سامانه جديد بانکداري يکپارچه و نقش آفريني در عرصه کلان اقتصادي کشور را از ويژگي هاي بارز و مثبت بانک سپه عنوان کرد.

وي با اشاره به اقدامات انجام شده با توجه به گزارش ارائه شده در مجمع بانک سپه در خصوص تحقق حاکميت شرکتي، يادآور شد: انتظارات و نيازمندي هاي مترتب بر حاکميت شرکتي خيلي بالا است و کارکرد و کليه تصميمات متخذه و برنامه هاي بانک بايد از آن اثرپذير باشد.

وزير اقتصاد از اهتمام مديران و‌کارکنان‌ بانک سپه در استقرار سيستم بانکداري يکپارچه(core banking) تقدير و تشکر نمود و اظهار اميدواري کرد تجهيز بانک سپه به بانکداري يکپارچه، سرآغاز دستيابي به بانکداري ديجيتال باشد.

همچنين دکتر دژپسند از همراهي بانک سپه در تامين مالي طرح ها و پروژه هاي زيربنايي دولت تشکر نمود.

اين گزارش حاکي است، عباس معمار نژاد معاون امور بانکي، بيمه و شرکت هاي دولتي وزارت اقتصاد نيز در اين جلسه اظهار داشت: در سال 98 مدير عامل، اعضاي هيأت مديره و همکاران ما در بانک سپه علاوه بر اداره موفق بانک خود مديريت 5 بانک ديگر را نيز بر عهده گرفته و فرايند ادغام را به بهترين شکل به جلو بردند.

وي افزود: بانک سپه در دستيابي به اهداف تعيين شده بويژه در حوزه شاخص هاي عملکرد مالي و پياده سازي بانکداري يکپارچه بسيار موفق عمل کرده است.

وي خاطرنشان کرد: در وزارت اقتصاد برنامه اي تحت عنوان فراگيري مالي يا شموليت مالي در دستور کار قرار گرفته که لازم است تمام آحاد جامعه در سراسر ايران به خدمات بانکي دسترسي داشته باشند.

 در ادامه جلسه چقازردي مديرعامل بانک سپه نيز گزارشي از اقدامات و عملکرد مالي اين بانک ارائه کرد و عنوان نمود با تلاش هاي صورت گرفته، اين بانک از منظر ارزيابي شاخص هاي اختصاصي در بين بانک هاي دولتي تابعه وزارت اقتصاد حائز رتبه اول گرديده است.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک