آخرين اخبار

10/19/2020
در چهل و سومين نشست هيأت مقررات‌زدايي
 
در چهل و سومين نشست هيأت مقررات‌زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب و کار مصوب شد:
ارتقاء خدمات پنجره واحد فيزيكي شروع كسب و كار به منظور ثبت تأسيس و تغييرات انواع شركت‌ها
 
در چهل و سومين نشست هيأت مقررات‌زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب و کار مصوب شد: ارتقاء خدمات پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار به منظور ثبت تأسيس و تغييرات انواع شرکت‌ها/ همچنين در اين راستا مقرر شد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حداکثر ظرف يک‌ماه، ترتيبي اتخاذ نمايد تا تمامي متقاضيان تأسيس شرکت‌هاي با مسئوليت محدود در تهران صرفاً از کانال پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار تهران، مدارک نهايي ثبت شرکت را دريافت نمايند.

چهل و سومين نشست هيأت مقررات‌زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب‌و‌کار به رياست وزير امور اقتصادي و دارايي و با حضور اعضاي هيأت، تشکل هاي بخش خصوصي و نمايندگان دستگاه‌هاي اجرايي مرتبط در روز دوشنبه مورخ 28. 7. 1399 برگزار شد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران(شادا)، در اين نشست با توجه به اقدامات انجام شده قبلي، مقرر شد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور حداکثر ظرف يک‌ماه، ترتيبي اتخاذ نمايد تا تمامي متقاضيان تأسيس شرکت‌هاي با مسئوليت محدود در تهران صرفاً از کانال پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار تهران، مدارک نهايي ثبت شرکت را دريافت نمايند.
اين گزارش مي افزايد: همچنين بايد ظرف مدت سه ماه ثبت تغييرات تمامي شرکت‌ها براي اعضاي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران امکان‌پذير شود. پس از طي مدت سه ماه به صورت پايلوت، در صورت تأييد عملکرد توسط دبيرخانه هيأت و موافقت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران، اين اقدامات به صورت دايمي و براي همه متقاضيان ارائه خواهد شد.




پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک