آخرين اخبار

08/19/2020
وزير اقتصاد در حاشيه جلسه امروز هيأت دولت
 
وزير اقتصاد در حاشيه جلسه امروز هيأت دولت، با بيان اينکه دولت برنامه ريزي خوبي براي بازار سرمايه تا پايان سال کرده است، از عرضه سهام هفت شرکت بزرگ وابسته به وزارت صمت در بازار سرمايه تا پايان آذر ماه خبر داد
دكتر دژپسند تاكيد كرد:سهامداران بايد از رفتار هيجاني پرهيز كنند چرا كه ذات بازار سرمايه اين است كه ممكن است در كوتاه مدت با نوسان ارزش سهام مواجه باشد. در بازار سرمايه بايد ديدي حداقل ميان مدت داشت و تابع هيجانات بازار نشد
 
وزير اقتصاد در حاشيه جلسه امروز هيأت دولت، با بيان اينکه دولت برنامه ريزي خوبي براي بازار سرمايه تا پايان سال کرده است، از عرضه سهام هفت شرکت بزرگ وابسته به وزارت صمت در بازار سرمايه تا پايان آذر ماه خبر داد/ دکتر دژپسند تاکيد کرد:سهامداران بايد از رفتار هيجاني پرهيز کنند چرا که ذات بازار سرمايه اين است که ممکن است در کوتاه مدت با نوسان ارزش سهام مواجه باشد. در بازار سرمايه بايد ديدي حداقل ميان مدت داشت و تابع هيجانات بازار نشد/ وي افزود: سهام عدالت، سهامي طلايي و ارزنده است و مردم نبايد به سرعت راجع به فروش آن تصميم بگيرند و توصيه مي‌کنم بجز کسانيکه در زندگي دچار اضطرار شده اند، بقيه مردم، اين سهام را فقط با سهام‌هاي ارزنده‌تر جايگزين کنند.

وزير امور اقتصادي و دارايي تاکيد کرد در بازار سرمايه بايد ديدي حداقل ميان مدت داشت و تابع هيجانات بازار نشد.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند طي سخناني در جمع خبرنگاران در حاشيه جلسه امروز هيات دولت، به دارندگان سهام در بورس توصيه کرد از رفتار هيجاني در بازار سهام خودداري کرده و با استفاده از مشاوران دلسوز، در مورد دارايي خود تصميم بگيرند.
وي تصريح کرد: عده‌اي در کمين کاهش قيمت سهام‌هاي ارزنده‌اي نظير سهام عدالت نشسته اند و سهامداران با توجه به اينکه در واقع مالک بخشي از شرکت‌ها هستند، بايد خود در مورد ارزش دارايي خودشان تصميم بگيرند و تابع هيجانات و مطالب شبکه‌ها و کانال‌هاي مجازي نباشند.
وزير اقتصاد سهام عدالت را سهامي طلايي و ارزنده دانست و افزود: مردم نبايد به سرعت راجع به فروش آن تصميم بگيرند و توصيه مي‌کنم بجز کسانيکه در زندگي دچار اضطرار شده اند، بقيه مردم، اين سهام را فقط با سهام‌هاي ارزنده‌تر جايگزين کنند.
دژپسند با بيان اينکه دولت برنامه ريزي خوبي براي بازار سرمايه تا پايان سال کرده است، اعلام کرد: تا پايان آذر ماه، سهام هفت شرکت بزرگ وابسته به وزارت صنعت، در بورس عرضه خواهد شد.
وزير امور اقتصادي و دارايي افزود: در جلسه اخير شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي هم تصميم بر اين شد که تا پايان سال سهام ?? شرکت بخش خصوصي به بازار سهام بيايد.
وي يادآور شد: سهامداران بايد از رفتار هيجاني پرهيز کنند چرا که ذات بازار سرمايه اين است که ممکن است در کوتاه مدت با نوسان ارزش سهام مواجه باشد.
وزير اقتصاد تصريح کرد: در بازار سرمايه بايد ديدي حداقل ميان مدت داشت و تابع هيجانات بازار نشد.
دژپسند افزود: در خصوص عرضه شناور نيز دولت يک مصوبه طلايي صادر کرده است که هر زمان بازار سرمايه زمينه مناسبي براي عرضه داشته باشد، اجرايي خواهد شد.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک