آخرين اخبار

08/26/2020
اظهارات وزير امور اقتصادي و دارايي
 
اظهارات وزير امور اقتصادي و دارايي در برنامه خبري تيتر امشب شبکه خبر سيما:
از روز چهارشنبه (99/6/5) پذيره نويسي دارا دوم آغاز مي شود و از مردم عزيز دعوت مي كنيم از اين فرصت كه با هدف توزيع بهينه ثروت بين آحاد مردم صورت مي گيرد به خوبي استفاده كنند
 
اظهارات وزير امور اقتصادي و دارايي در برنامه خبري تيتر امشب شبکه خبر سيما: از روز چهارشنبه (99/6/5) پذيره نويسي دارا دوم آغاز مي شود و از مردم عزيز دعوت مي کنيم از اين فرصت که با هدف توزيع بهينه ثروت بين آحاد مردم صورت مي گيرد به خوبي استفاده کنند/ عرضه سهام دولت در شرکت ها از طريق صندوق هاي قابل معامله در بورس(etf)، با توجه به مجوز هاي دريافتي از دولت، تا آخر سال ادامه خواهد يافت/ عرضه سهام شرکت هاي دولتي در قالب صندوق هاي etf با ?? درصد تخفيف؛ به اين معنا است که هدف اصلي دولت، تامين هزينه هاي خود نيست، بلکه با اين کار در راستاي مردمي کردن اقتصاد و توزيع عادلانه ثروت ميان مردم گام بر مي داريم/ بر اساس مذاکرات انجام شده در شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي، ??? شرکت جهت عرضه در بازار سرمايه در حال بررسي هستند که از اين ميان، حضور ?? شرکت قطعي شده و در حال سير مراحل پذيرش در بورس هستند.

وزير امور اقتصادي و دارايي در برنامه خبري تيتر امشب شبکه خبر سيما اعلام کرد: عرضه سهام دولت در شرکت ها از طريق صندوق هاي قابل معامله در بورس(etf)، با توجه به مجوز هاي دريافتي از دولت، تا آخر سال ادامه خواهد يافت.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند با اعلام اين خبر، گفت: عرضه سهام ها همچنين شامل شرکت هاي خصوصي و غيردولتي مي شود.
وزير اقتصاد اظهار داشت: عرضه سهام شرکت هاي دولتي در قالب صندوق هاي etf با ?? درصد تخفيف؛ به اين معنا است که هدف اصلي دولت، تامين هزينه هاي خود نيست، بلکه با اين کار در راستاي مردمي کردن اقتصاد و توزيع عادلانه ثروت ميان مردم گام بر مي داريم.
وي افزود: اين در حالي است که امکان عرضه سهام دولت به صورت بلوکي و با قيمت ?? درصد بيش از قيمت نماد شرکت در بورس  نيز وجود دارد.
دژپسند اعلام کرد: در حال حاضر بر اساس مذاکرات انجام شده در شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي، ??? شرکت جهت عرضه در بازار سرمايه در حال بررسي هستند که از اين ميان، حضور ?? شرکت قطعي شده و در حال سير مراحل پذيرش در بورس هستند.
وزير اقتصاد با يادآوري اينکه در اجراي قانون اصل ?? قانون اساسي، در واگذاري ها اولويت اول ما عرضه بنگاه هاي دولتي از طريق بورس است، گفت: فردا (امروز) پذيره نويسي دارا دوم آغاز مي شود و از مردم عزيز دعوت مي کنيم از اين فرصت که با هدف توزيع بهينه ثروت بين آحاد مردم صورت مي گيرد به خوبي استفاده کنند.
وي يادآور شد: بازار سرمايه ماهيتا داراي ريسک  است و معامله گران بايد پس از مطالعه و مشاوره اقدام به خريد و فروش و معامله سهام خود کنند.
وزير اقتصاد در بخش ديگري از سخنان خود گفت: در سال گذشته و در جهت تحقق بودجه بدون نفت درآمدهاي مالياتي کشور بيش از رقم‌ مصوب بود که در ?? سال اخير بي نظير بود. 
وي گفت: در حوزه گمرک، هدفگذاري ما تبديل گمرک به نهاد تسهيل گر تجارت خارجي و حرکت به سمت گمرک هوشمند است.
دژپسند ادامه داد: نسبت ماليات به توليد ناخالص داخلي در اقتصاد کشور  نسبت قابل قبولي نيست، لذا از ظرفيت ها براي حرکت در مسيرتحقق بودجه بدون اتکاء به  نفت بايد استفاده کرد.
وي گفت: زمينه بهبود محيط کسب و کار، پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار راه اندازي شد و هم اکنون در پنج استان  نيز تعميم يافته است . 
دژپسند تصرح کرد: با اين تحول و اصلاحات انجام شده، مدت زمان انجام کاري که در گذشته حدود ?? روز طول مي کشيد، امروز به کمتر از ?? ساعت تقليل پيدا کرده است.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک