آخرين اخبار

08/27/2020
وزير اقتصاد در بازديد از شرکت بورس و اوراق بهادار
 
وزير اقتصاد در بازديد از شرکت بورس و اوراق بهادار تهران:
فرهنگ نفتي، به واسطه اطمينان بابت وجود يك درآمد بي دردسر و ثابت، بواقع، فرهنگ رخوت، ايستايي و مبتني بر حمايت خواهي و "ضمانت" هاي دولتي است، در حالي كه فرهنگي كه امروز بازار سرمايه توليت آن را بر عهده گرفته؛ تكيه بر عقلانيت، ريسك پذيري، فعاليت و تحول خواهي است
 
وزير اقتصاد در بازديد از شرکت بورس و اوراق بهادار تهران: فرهنگ نفتي، به واسطه اطمينان بابت وجود يک درآمد بي دردسر و ثابت، بواقع، فرهنگ رخوت، ايستايي و مبتني بر حمايت خواهي و "ضمانت" هاي دولتي است، در حالي که فرهنگي که امروز بازار سرمايه توليت آن را بر عهده گرفته؛ تکيه بر عقلانيت، ريسک پذيري، فعاليت و تحول خواهي است / بازگشت شاخص هاي بازار سرمايه در دو روز گذشته نشان داد که تحليل عده اي مبني بر خروج حقيقي ها و تازه واردان از بازار بورس غلط بوده است/ معتقدم فروش بخشي از سهام در دست مردم در بورس طي روز هاي اخير، به منزله خروج آنها از اين بازار نيست/ اطلاعات نشان ميدهد، افراد، پول سهام خود را از بازار خارج نکرده اند بلکه در حال نظارت و بررسي شرايط هستند.

وزير امور اقتصادي و دارايي اظهار داشت: فرهنگ نفتي، به واسطه اطمينان بابت وجود يک درآمد بي دردسر و ثابت، بواقع، فرهنگ رخوت، ايستايي و مبتني بر حمايت خواهي و "ضمانت" هاي دولتي است، در حالي که فرهنگي که امروز بازار سرمايه توليت آن را بر عهده گرفته؛ تکيه بر عقلانيت، ريسک پذيري، فعاليت و تحول خواهي است.
بازگشت شاخص هاي بازار سرمايه در دو روز گذشته نشان داد که تحليل عده اي مبني بر خروج حقيقي ها و تازه واردان از  بازار بورس غلط بوده است.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند طي بازديد از شرکت بورس و اوراق بهادار تهران، در جلسه با مديران و کارکنان اين شرکت با بيان اين مطلب افرود: معتقدم فروش بخشي از سهام در دست مردم در بورس طي روز هاي اخير، به منزله خروج آنها از اين بازار نيست زيرا اطلاعات نشان مي دهد، افراد، پول سهام خود را از بازار خارج نکرده اند بلکه در حال نظارت و بررسي اوضاع و احوال آن هستند.
وزير اقتصاد گفت: در شرايطي که درآمد هاي نفتي با تنگنا مواجه شده است؛ فرصتي طلايي پيش روي بازار سرمايه گشوده شده است تا اينکه نقش بسيار مهم خود در انتقال از اقتصاد نفتي به اقتصاد مبتني بر عقلانيت، ريسک پذيري و فعاليت را ايفاء کند.
دژپسند تصريح کرد: فرهنگ نفتي، به واسطه اطمينان بابت وجود يک درآمد بي دردسر و ثابت، بواقع، فرهنگ رخوت، ايستايي و مبتني بر حمايت خواهي و "ضمانت" هاي دولتي است، در حالي که فرهنگي که امروز بازار سرمايه توليت آن را بر عهده گرفته؛ تکيه بر عقلانيت، ريسک پذيري، فعاليت و تحول خواهي است.
وزير اقتصاد گفت: در اقتصاد مبتني بر نفت، چشم مردم به دست دولت است، در حالي که امروز به اعتقاد من، اين دولت است که چشم به دست مردم دوخته است.
دژپسند در ادامه سخنان خود در جريان اين بازديد که رييس سازمان بورس و اوراق بهادار نيز حضور داشت، گفت: با رشد فنآوري و شبکه هاي مجازي، امروز بورس تهران فقط تحت نظارت سازمان بورس نيست بلکه بطور ?? ساعته تحت نظارت فراگير عامه مردم و رسانه هاي داخلي و خارجي است که اين دشواري وظيفه آن را دو چندان مي‌کند.
اين گزارش مي افزايد: در اين بازديد وزير اقتصاد و هيات همراه، از بخشهاي مختلف بورس تهران از جمله بخش پشتيباني مرکز داده هاي آماري و تالار اصلي معاملات بازديد کردند.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک