آخرين اخبار

08/06/2020
پيام دکتر دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي
 
پيام دکتر دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار منتشر شد
وزير اقتصاد در اين پيام اظهار داشته است، خبرنگاران به عنوان طلايه داران آگاهي، با تلاش بي‌وقفه خود‌ در رشد و بالندگي جامعه نقش سازنده اي داشته و روز خبرنگار، فرصت مناسبي را فراهم كرده تا ارزش نقش آفريني فعالان اين عرصه راهبردي، براي همگان تداعي و آشكار شود
 
پيام دکتر دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي به مناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار منتشر شد/ وزير اقتصاد در اين پيام اظهار داشته است، خبرنگاران به عنوان طلايه داران آگاهي، با تلاش بي‌وقفه خود‌ در رشد و بالندگي جامعه نقش سازنده اي داشته و روز خبرنگار، فرصت مناسبي را فراهم کرده تا ارزش نقش آفريني فعالان اين عرصه راهبردي، براي همگان تداعي و آشکار شود/ دژپسند در اين پيام طي توصيه اي تأکيد کرده است: رسانه هاي گروهي، پيشبرد رويکرد «جهش توليد» را مبناي عمل و مطالبه عمومي خود قرار دهند تا از طريق اين مسير راهبردي، مقابله با محدوديت ها و تحريم هاي دشمنان، با تقويت بنيان هاي اقتصادي کشور به طور موثر محقق شود.

دکتر فرهاد دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي طي پيامي هفدهم مرداد، روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه اي کشور تبريک گفت.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران(شادا)، پيام وزير اقتصاد به مناسبت روز خبرنگار بدين شرح است:
‏‎
                                                                              باسمه تعالي

هفدهم مرداد ماه هر سال که به مناسبت شهادت خبرنگار متعهد کشورمان محمود صارمي به عنوان روز خبرنگار مزين گشته، به زيبايي، تجلي گر  تلاش هاي عاشقانه و خستگي ناپذير عزيزاني است که با نگاه تيزبين و دقيق خود، تا پاي جان در جستجوي حقيقت و پاسداري از مرز هاي روشنگري لحظه اي آرام و قرار ندارند.
خبرنگاران به عنوان طلايه داران آگاهي،  با تلاش بي‌وقفه خود‌ در  رشد و بالندگي جامعه نقش سازنده اي داشته و  روز خبرنگار، فرصت مناسبي را فراهم کرده تا ارزش نقش آفريني فعالان اين عرصه راهبردي، براي همگان تداعي و آشکار شود.
در حال حاضر که ملت عزيزمان تحت شديدترين محدوديت ها و تحريم هاي ناجوانمردانه آمريکا قرار دارند، در خط مقدم اين دفاع اقتصادي، نگاه فني و رويکرد نقادانه و تبييني رسانه هاي گروهي نسبت به برنامه ها و اقدامات دستگاه ها بويژه وزارت امور اقتصادي و دارايي، به ايجاد فضايي اميد بخش و اعتماد آفرين‌ در جامعه کمک خواهد نمود.
وزارت امور اقتصادي و دارايي علاوه بر اينکه در سال جاري و با تمام محدوديت ها، عملا عهده دار تأمين مالي ?? درصد از بودجه کل کشور است، در راستاي تقويت توليد و سرمايه گذاري، بطور جدي کارويژه هايي چون بهبود محيط کسب و کار، مولدسازي دارايي هاي دولت و هوشمند سازي اقتصاد را با هدف شتاب بخشي به سرعت حرکت بخش هاي پيشران اقتصاد و حل مسائل و مشکلات‌ مربوط به معيشت مردم، در دستور کار خود دارد.
در ادامه توصيه اينجانب اين است، رسانه هاي گروهي، پيشبرد رويکرد «جهش توليد» را مبناي عمل و مطالبه عمومي خود قرار دهند تا از طريق اين مسير راهبردي، مقابله با محدوديت ها و تحريم هاي دشمنان، با تقويت بنيان هاي اقتصادي کشور به طور موثر محقق شود.
‎ بحمدالله فعالان عرصه رسانه اي کشور در رسانه ملي، خبرگزاري ها، مطبوعات ، سايت هاي خبري و شبکه هاي اجتماعي در پيشبرد اهداف تبليغي و اطلاع رساني حوزه اقتصادي کشور،  همکاران خوبي براي وزارت امور اقتصادي و دارايي بوده اند، که لازم مي دانم، ضمن تقدير و تشکر از اين جامعه فرهيخته و تبريک اين روز بزرگ و همچنين عيد سعيد غدير خم به آنان، از درگاه خداوند متعال براي اين عزيزان سختکوش عرصه اطلاع رساني و تنوير افکارعمومي و خانواده هاي گراميشان،  آرزوي سلامتي و موفقيت روزافزون  مسألت نمايم.
‏‎
  

                                                                                 فرهاد دژپسند
                                                                         وزير امور اقتصادي و دارايي
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک