آخرين اخبار

06/16/2020
گفتگوي وزير اقتصاد با خبرنگاران
 
گفتگوي وزير اقتصاد با خبرنگاران در حاشيه جلسه با اعضاي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران:
يكي از اركان تحقق شعار جهش توليد، بخش خصوصي كشور است
 
گفتگوي وزير اقتصاد با خبرنگاران در حاشيه جلسه با اعضاي اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران: يکي از ارکان تحقق شعار جهش توليد، بخش خصوصي کشور است/ به منظور کمک به رونق اقتصادي و تسهيل کسب و کار فعالان اقتصادي کشور، مشوق هاي مالياتي جديدي در زمينه بخشودگي جرائم پيش بيني شده است/ شرکت هاي متقاضي ورود به بازار سرمايه، چنانچه با مدارک کامل مراجعه کنند، ظرف يک ماه، پذيرش خواهند شد. در گذشته، اين فرايند بيش از يکسال طول مي کشيد.

وزير امور اقتصادي و دارايي، طي سخناني در حاشيه نشست با نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران، با اشاره به نامگذاري سال 1399 به عنوان سال جهش توليد گفت: يکي از ارکان تحقق اين شعار، بخش خصوصي کشور است، به خصوص تشکل هايي که در بخش خصوصي مديريت را برعهده دارند نقش اساسي در اين زمينه ايفا مي کنند.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، وزير اقتصاد در جمع خبرنگاران، با بيان اين مطلب افزود: به همين دليل علاوه بر برگزاري جلسات ثابت در شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي ، برنامه ما اين است که در استان ها هم برگزاري جلسات و نشست ها با اتاق هاي بازرگاني استان ها و شوراي گفت و گوي هر استان را با قوت ادامه دهيم.
وزير امور اقتصادي و دارايي در تشريح مذاکرات و دستاورد هاي جلسه امروز خود با نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران، گفت: در اين نشست، مطالب و ديدگاه هاي بخش خصوصي در حوزه هاي گوناگون اقتصادي مطرح شد.
دکتر دژپسند در ادامه گفت : يکي از مباحث مورد تاکيد در جلسه امروز، مسايل مربوط به مشکلات موجود در حوزه محيط کسب و کار بود. انتظار بخش خصوصي براي تحقق اهداف مورد نظر در زمينه توليد و رشد و شکوفايي بنگاه هاي کشور روان تر شدن امور است که مورد توجه و تاکيد قرارگرفت.
وي يکي ديگر از موضوعات نشست امروز خود با نمايندگان اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران را «تسهيل تامين مالي بنگاهها و کسب و کارهاي کشور» عنوان کرد.
وزير امور اقتصادي و دارايي در ادامه تشريح مباحث مطرح شده در نشست امروز با نمايندگان اتاق بازرگاني تهران افزود: در بخش ديگري از نشست امروز مشکلات و مسايل مرتبط با حوزه هاي مالياتي و گمرک که بخش خصوصي با آن مواجه است مورد بررسي قرار گرفت.
وي افزود: خوشبختانه در يک سال گذشته تصميمات مهم و تاثير گذاري براي تسهيل کسب و کار به ويژه در حوزه هاي مالياتي، بانکي و بازار سرمايه اتخاذ شده است که اين تصميمات در جلسه امروز براي فعالان بخش خصوصي و نمايندگان اتاق بازرگاني تهران تشريح شد.
وزير امور اقتصادي و دارايي در ادامه از ارائه مشوق هاي مالياتي به فعالان بخش خصوصي خبر داد و افزود : به منظور کمک به رونق اقتصادي و تسهيل کسب و کار فعالان اقتصادي کشور ، مشوق هاي مالياتي جديدي در زمينه بخشودگي جرائم پيش بيني شده است.
وي افزود: خواهش من از فعالان اقتصادي اين است که حتما به اين جدول زمان بندي توجه کرده و از اين فرصت حداکثر استفاده را بکنند.
وزير امور اقتصادي و دارايي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: شرکت هاي متقاضي ورود به بازار سرمايه، چنانچه با مدارک کامل مراجعه کنند، ظرف يک ماه، پذيرش خواهند شد. در گذشته، اين فرايند بيش از يکسال طول مي کشيد اما بر اساس تصميمات اتخاذ شده، شرکت هاي بزرگ متقاضي ورود به بورس، بيش از يک ماه در صف پذيرش منتظر نخواهند ماند.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک