آخرين اخبار

05/30/2020
اظهارات وزير اقتصاد   
اظهارات وزير اقتصاد در مراسم افتتاح رسمي "پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار" در محل اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران:
از اين پس اگر فرآيند صدور مجوز كسب و كار هر فعال اقتصادي، بيش از سه روز طول كشيد بايد به سامانه شماره ???? شكايت كند؛ ما موظف به پيگيري شكايات ثبت شده از اين طريق هستيم و به جد، پاي اين كار ايستاده ايم
 
وزير امور اقتصادي و دارايي طي سخناني در مراسم افتتاح رسمي "پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار" در محل اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي تهران با بيان اينکه از اين پس اگر فرآيند صدور مجوز کسب و کار هر فعال اقتصادي، بيش از سه روز طول کشيد بايد به سامانه شماره ???? شکايت کند، تصريح کرد: ما موظف به پيگيري شکايات ثبت شده از اين طريق هستيم و به جد، پاي اين کار ايستاده ايم.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند اظهار داشت: امروز  با افتتاح پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار، روزي مبارک و سر آغاز توسعه دامنه، نقش و سهم فعاليت بخش خصوصي در اقتصاد کشور است و  البته هنوز کار ما تمام نشده است و انشاالله به زودي، پنجره واحد الکترونيکي شروع کسب و کار نيز افتتاح خواهد شد.
وي تصريح کرد: بيش از يک دهه است که  مقام معظم رهبري، عناوين اقتصادي بويژه در حوزه رونق و جهش توليد را براي شعار سال بر مي گزينند، با تلاش مضاعف بخش هاي دست اندر کار بهبود فضاي کسب ‌‌کار در کشور، حيات اقتصادي ايران  بايد در مسيري قرار گيرد که فعالان اقتصادي با کمترين دغدغه، فعاليت هاي  توليدي خود را انجام دهند.
وزير اقتصاد اظهار داشت: براي تحقق اهداف مقابله با پديده بيکاري و کاهش آن، افزايش سهم ايران در اقتصاد بين الملل و همچنين رونق توليد، بايد با بهبود فضاي کسب و کار، امکانات لازم را براي افزايش سرمايه گذاري در کشور فراهم کنيم.
وي گفت: سلسله اقدامات مربوط به سهولت کسب و کار، استمرار دارد و بر اساس برنامه هايي که در دستور کار است، تا پايان سال جاري تمام استان هاي کشور به پنجره واحد فيزيکي شروع کسب و کار مجهز خواهند شد.
دکتر دژپسند يادآور شد: در سال جاري، حداقل هزار هزار ميليارد تومان منابع براي دستيابي به رشد اقتصادي مقبول، لازم است، لذا بازار سرمايه با جذب سرمايه هاي خرد، بازار پول با تجهيز پس انداز مردم و منابع دولتي بايد منابع لازم را براي سرمايه گذاري فراهم کند.

پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک