آخرين اخبار

05/20/2020
مصوبات آخرين جلسه هيأت مقررات زدايي   
مصوبات آخرين جلسه هيأت مقررات زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب و کار به رياست وزير اقتصاد:
براي تأسيس و يا توسعه زنجيره صنايع تبديلي و غذايي و تكميلي بخش كشاورزي و صنايع مرتبط با رعايت ساير ضوابط جواز تاسيس و يا پروانه بهره برداري بر اساس اطلاعات ثبت شده و تأييد شده توسط هيات استفاده از يك مكان اعم از عرصه يا اعيان يك ملك ضمن رعايت حقوق مالكيت و ترهين توسط همان مالك و يا دو يا چند واحد توليدي ديگر، بلامانع است/ وزارتخانه هاي جهاد كشاورزي و صنعت، معدن و تجارت حداكثر ظرف مدت دو ماه، ارتباط سيستمي صدور مجوزها را به گونه اي برقرار نمايند كه متقاضيان ايجاد زنجيره ارزش بتوانند از دستگاه متولي صادر كننده مجوز، مجوزهاي تكميلي و جديد را دريافت نمايند
 
هيات مقررات زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب و کار در آخرين جلسه خود، به رياست وزير امور اقتصادي و دارايي، مصوباتي در خصوص صدور مجوز براي طرح هاي توسعه صنايع تبديلي و غذايي به تصويب رساند.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، هيات مقررات زدايي و تسهيل صدور مجوزهاي کسب و کار در سي و هفتمين جلسه اين هيات، با عنايت به بررسي هاي انجام شده در خصوص موضوع مذکور، تصميماتي به شرح ذيل اتخاذ نمود:
1- براي تأسيس و يا توسعه زنجيره صنايع تبديلي و غذايي و تکميلي بخش کشاورزي و صنايع مرتبط با رعايت ساير ضوابط جواز تاسيس و يا پروانه بهره برداري بر اساس اطلاعات ثبت شده و تأييد شده توسط هيات بر روي درگاه ملي مجوزهاي کشور G4B.ir ، استفاده از يک مکان اعم از عرصه يا اعيان يک ملک ضمن رعايت حقوق مالکيت و ترهين توسط همان مالک و يا دو يا چند واحد توليدي ديگر، بلامانع بوده و در صورت عدم نياز، مطابق با جواز يا پروانه، الزامي به درخواست و دريافت انشعابات جديد از قبيل آب، برق و گاز نيز نيست.
?- وزارتخانه هاي جهاد کشاورزي و صنعت، معدن و تجارت حداکثر ظرف مدت دو ماه، ارتباط سيستمي صدور مجوزها را به گونه اي برقرار نمايند که متقاضيان ايجاد زنجيره ارزش بتوانند از دستگاه متولي صادر کننده مجوز، مجوزهاي تکميلي و جديد را دريافت نمايند. همزمان با درخواست صدور مجوز جديد توسط وزارت صادر کننده مجوز اوليه، مراتب به وزارت متولي صدور مجوز جديد اعلام مي شود. وزارت متولي صدور مجوز جديد مکلف است حداکثر ظرف مدت ?? روز اقدام لازم را به عمل آورد و نتيجه را اعلام کند، نظارت بر فعاليت ها در چارچوب قوانين و مقررات بر عهده دستگاه ذيربط باقي خواهد ماند.
3- دبيرخانه هيات مکلف است تسري اقدام مشابه بندهاي ? و ? را براي ديگر دستگاه ها ظرف مدت ? ماه بررسي و نتيجه را به هيات اعلام نمايد.

پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک