آخرين اخبار

05/12/2020
اظهارات وزير اقتصاد
اظهارات وزير اقتصاد در نود و چهارمين نشست شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي:
اميدواريم طي برنامه اي مدون ترتيبي اتخاذ شود كه دستكم هفته اي يك شركت بزرگ بخش خصوصي، سهام خود را در بورس عرضه كند/ حداقل هزار هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري براي تحقق جهش توليد نياز است كه بايد بخش هاي دولتي، خصوصي و تعاوني با هم افزايي، در اين امر مهم نقش آفرين باشند/ دبيرخانه شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي نسبت به جمع آوري و تجزيه و تحليل پيشنهادات، در راستاي تحقق جهش اقتصادي در ايام پسا كرونا، اقدام و نتيجه را براي بررسي و تصميم گيري در دستور كار جلسه بعدي شورا قرار دهد
 
دکتر فرهاد دژپسند با تاکيد بر ضرورت دستيابي به رشد اقتصادي مقبول و با تقدير از جد و جهد و اشتياق بخش خصوصي براي پيوستن به بورس اظهار داشت: اميدواريم طي برنامه اي مدون ترتيبي اتخاذ شود که دستکم هفته اي يک شرکت بزرگ بخش خصوصي، سهام خود را در بورس عرضه کند.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران(شادا)، وزير امور اقتصادي و دارايي و در نود و چهارمين نشست شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي با بيان اين مطلب گفت: خوشبختانه در زمينه حمايت از بخش خصوصي در شرايط کرونا، ما از همه بخش ها پيشرو تر بوديم و وقتي پيشنهاد امهال مالياتي موديان آسيب ديده از کرونا را ارائه داديم، هنوز اين موضوع، زياد جدي نشده بود و حتي اتاق هاي بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزي ايران، تعاون و اصناف هم يک هفته بعد، پيشنهاد خود را در اين خصوص مطرح کردند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به شرايط ناشي از بحران کرونا در اقتصاد کشور اظهار داشت: تدابير متخذه توسط دولت و همکاري بخش خصوصي با ساير قوا موجب شد در خيلي زمينه ها در شرايط کرونايي، نمره قابل قبولي بگيريم.

وزير اقتصاد در ادامه با تاکيد بر ضرورت تحقق جهش توليد در سالجاري گفت: حداقل هزار هزار ميليارد تومان سرمايه گذاري براي تحقق جهش توليد نياز است که بايد بخش هاي دولتي، خصوصي و تعاوني با هم افزايي، در اين امر مهم نقش آفرين باشند.

وي يادآور شد، با توجه به اهميت مديريت شرايط اقتصادي پسا کرونا در راستاي تحقق جهش اقتصادي، ارائه پيشنهادات مشخص از سوي فعالان بخش خصوصي در اين ارتباط مورد انتظار است، لذا دبيرخانه شوراي گفتگوي دولت و بخش خصوصي نسبت به جمع آوري و تجزيه و تحليل پيشنهادات اقدام و نتيجه را براي بررسي و تصميم گيري در دستور کار جلسه بعدي شورا قرار دهد.

اين گزارش حاکي است، در نود و چهارمين نشست شوراي گفت و گوي دولت و بخش خصوصي مسائلي چون بررسي مشکلات تسهيلات گيرندگان ارزي موضوع جزء "د" بند ? قانون بودجه سال ???? و مشکلات صادر کنندگان در رابطه با تصميمات بانک مرکزي در خصوص نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات در سال ???? و رفع تعهد ارزي سال ???? مورد بررسي قرار گرفت.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک