آخرين اخبار

05/05/2020
هويت بخشي به شعب صندوق

هويت بخشي به شعب صندوق تامين خسارتهاي بدني کشور آغاز شد

با هدف چابکي نظام اجرايي صندوق ، واگذاري و تفويض اختيار به شعب استاني با دستور مديرعامل صندوق تامين خسارتهاي بدني کشور آغاز شد

به گزارش روابط عمومي صندوق تامين خسارتهاي بدني کشور ؛ در چهارمين جلسه کارگروه ويژه بررسي تفويض اختيارات به شعب استاني صندوق که با حضور دکتر جباري مديرعامل اين نهاد برگزار شد مقرر گرديد در سال 99 پروژه هويت بخشي با هدف تفويض اختيارات بيشتر، از مرکز به شعب اجرايي گردد.

دکتر جباري مديرعامل صندوق در اين جلسه با تاکيد بر اهميت و نقش شعب صندوق در فرآيندهاي اجرايي اين نهاد اظهار داشت: در سال 99 هويت بخشي کامل شعب در اولويت و دستور کار صندوق قراردارد، با تاسيس شعب و ايجاد استقلال عملکردي نقطه عطفي در تاريخ خدمات صندوق رقم زده شد و اين ويژگي با تفويض اختيارات بيش از گذشته نمايان خواهد گرديد.

وي ادامه داد:خوشبختانه با ارزيابي هاي انجام شده شعب صندوق به بلوغ سازماني رسيده اند و اميدواريم به تدريج و با تدبير، اختيارات را واگذار نماييم.

مديرعامل صندوق تامين خسارتهاي بدني کشور کار کارگروه ويژه بررسي تفويض اختيارات شعب متشکل از معاونت اداري، مالي و برنامه ريزي، مشاور مديرعامل، معاونت فني و حقوقي، مديريت روابط عمومي، مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات، مديريت حراست و رئيس اداره امور شعب را مهم و راهبردي ارزيابي کرده و افزود: در اين کارگروه بايد اصلاح فرآيند ها ، آموزش هاي مورد نياز ، طراحي سيستم ها موردتوجه ويژه قرار گيرد.

بنابر اين گزارش از اول خرداد ماه  دوره هاي آموزشي تفويض اختيار شعب آغاز و اين پروسه تا 31 شهريور ادامه خواهد داشت به نحوي که کار تفويض اختيارات از اول مهر ماه 99 در شعب به طور کامل اجرايي گردد.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک