آخرين اخبار

05/04/2020
چهار گام صندوق در همگامي با سال جهش توليد

صندوق تأمين خسارتهاي بدني به عنوان يکي از بخشهاي حاکميت و حلقه اي از زنجيره اقتصادي و اجتماعي صنعت بيمه چهار گام اساسي در همراهي با شعار سال 99 را ابلاغ کرد

به گزارش روابط عمومي صندوق تامين خسارتهاى بدني کشور 

سال 1399 توسط مقام معظم رهبري(مدظله العالي) به نام سال "جهش توليد" نامگذاري شد. اين مهم به عنوان راهبرد اصلي تمام بخش هاي اقتصادي، اجتماعي و... مي باشد. لذا جهت امکان دفاع تمام عيار و صيانت از مرزهاي کشور، توجه به اين اهداف و راهبردها به عنوان اولويت کشور که هم راستا با چشم انداز و برنامه هاي تبيين شده دولت مي باشد، بيش از پيش براي همه سازمان ها از جمله صندوق و همچنين آحاد جامعه ضروري است. بنابراين صندوق تأمين خسارتهاي بدني به عنوان يکي از بخش هاي حاکميت و حلقه اي از اين زنجيره اقتصادي و اجتماعي صنعت بيمه خود را مکلف مي داند که هم راستا با تکاليف قانوني خود، در مسير اين راهبرد کلان، با انجام وظايف حمايتي و اجتماعي به گروه هدف در چهار بخش مستقل:

1-    توجه به فرهنگ سازي قانون بيمه شخص ثالث در امر کاهش تصادفات رانندگي بمنظور حفظ سرمايه انساني کشور و بخش مولد اقتصاد، پيگيري خواهد شد.

2-    براي ارائه خدمات سريع به گروه هدف جهت بازگشت سريع سلامت و حرکت آنها  به سمت چرخه هاي توليد کشور براي انجام راهبرد جهش توليد ملي، گام بردارد.

3-    کشور ما در حال جنگ اقتصادي است، لذا ايفاي نقش و انجام وظيفه به سهم خود در اين نبرد و پيروزي بردشمنان با توسعه و رونق اقتصادي کشور يک ضرورت اجتناب ناپذير است.

4-    در صندوق با ارتقاء فعاليت ها، اصلاح و بهبود فرآيندها در جهت ايفاي نقش بهتر، خدمت رساني به مردم و ... در تحقق جهش توليد نقش آفريني خواهيم کرد.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک