آخرين اخبار

04/05/2020
تبريك وزير امور اقتصادي به مناسبت روز جوان
 
دكتر فرهاد دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي طي پيامي، روز جوان را كه مصادف است با ولادت حضرت علي اكبر (ع)، به جوانان كشور تبريك گفت
 
دکتر فرهاد دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي طي پيامي، روز جوان را که مصادف است با ولادت حضرت علي اکبر (ع)، به جوانان کشور تبريک گفت/ وزير اقتصاد در اين پيام‌ اذعان نموده است كه از آغاز مسئوليت در وزارت اقتصاد بر لزوم حركت هر چه سريعتر به سمت اقتصاد هوشمند تاکيد داشته و اموري چون تسهيل فضاي کسب و کار، تحقق کارا و اثربخش منابع لازم براي تامين منابع مالي بودجه کل کشور، رونق بخشي به بازار سرمايه و همچنين مديريت و مولد سازي دارايي هاي دولت را به عنوان محورهاي اصلي برنامه هاي وزارت اقتصاد در دستور کار قرار داده و با اولويت پيگيري کرده است/ دژپسند در بخش ديگري از اين پيام تأکيد کرده است، شبکه اکونت در سال ???? با هدف بهره گيري از ايده ها و نظرات راهبردي و عملياتي جوانان براي کمک به حل مسائل اقتصادي کشور و جلب مشارکت طيفي از تحصيلکرده هاي جوان، ريسک‌پذير، تحول‌گرا و مشتاق رشد و پيشرفت اقتصادي کشور، راه اندازي شد. ايجاد اين شبکه، همراه با برگزاري سلسله نشست‌هاي عمومي و تخصصي با اقتصاددانان و کارآفرينان جوان، به نوبه خود براي اولين بار، به صورت تعامل دو سويه و موثري ميان جوانان انديشمند و داراي دغدغه رشد و پيشرفت اقتصادي کشور و وزارت اقتصاد به ثمر نشست/ وي در ادامه ابراز اميدواري کرده است در سال جهش توليد، وزارت اقتصاد از ظرفيت جوانان بيشتر بهره مند شود.

دکتر فرهاد دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي طي پيامي، روز جوان را که مصادف است با ولادت حضرت علي اکبر (ع)، به جوانان کشور تبريک گفت.
به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، پيام وزير اقتصاد به مناسبت روز جوان به شرح ذيل است:


                           باسمه تعالي
 
فرا رسيدن سالرزو ميلاد با سعادت حضرت علي اکبر (ع) که به نام شما جوانان عزيز ثبت شده است را تبريک و تهنيت عرض نموده و سلامتي و توفيق روز افزون شما فرزندان برومند اين مرز و بوم را از درگاه ايزد منان خواستارم.
کشور در سالي که گذشت با فراز و نشيب هاي متعدد روبه رو شد و ما در وزارت امور اقتصادي و دارايي عليرغم محدوديت ها و چالش هاي فراوان، تمام توان و تلاش خود را به کار بستيم تا اقتصاد کشور با گذر از تلاطم ها، در آرامش و ثبات سال را به پايان برساند. با اين وجود، چند اتفاق نامطلوب بويژه شيوع ويروس کرونا در انتهاي سال بسياري از حوزه هاي اقتصادي و فعاليت ها را تحت تاثير خود قرار داد. اين وقايع لزوم نقش آفريني هدفمند ما را در سال جديد، حياتي ساخته است. اکنون زمانيست که بايد با افزايش اثربخشي حضور خود، تهديدها را به فرصت تبديل كرده و با تلاش بيشتر، آثار مخرب اين اثرات محيطي را حداقل سازيم.
اطلاع داريد كه اينجانب از آغاز مسئوليت در وزارت اقتصاد بر لزوم حركت هر چه سريعتر به سمت اقتصاد هوشمند تاکيد داشته و اموري چون تسهيل فضاي کسب و کار، تحقق کارا و اثربخش منابع لازم براي تامين منابع مالي بودجه کل کشور، رونق بخشي به بازار سرمايه و همچنين مديريت و مولد سازي دارايي هاي دولت را به عنوان محورهاي اصلي برنامه هاي وزارت اقتصاد در دستور کار قرار داده و با اولويت پيگيري کردم. حال بروز بحران جهاني كنوني، ضرورت توجه بيشتر به اين موارد را بيش از پيش برايمان نمايان ساخت و شما جوانان در تحقق اين امور نه تنها ياري رسان، بلکه بايد پيشرو و منشأ تغيير باشيد. معتقدم در اين شرايط جوانان جسور، مبتکر، نوآور، ريسک پذير و کارآفرين کشور مي توانند نقش بي بديل و موثري ايفا نمايند.
در اين ارتباط در سالي که گذشت، شبکه اکونت با هدف بهره گيري از ايده ها و نظرات راهبردي و عملياتي جوانان براي کمک به حل مسائل اقتصادي کشور و جلب مشارکت طيفي از تحصيلکرده هاي جوان، ريسک‌پذير، تحول‌گرا و مشتاق رشد و پيشرفت اقتصادي کشور، راه اندازي شد. ايجاد اين شبکه، همراه با برگزاري  سلسله نشست‌هاي عمومي و تخصصي با اقتصاددانان و کارآفرينان جوان، به نوبه خود براي اولين بار، به صورت تعامل دو سويه و موثري ميان جوانان  انديشمند و داراي دغدغه رشد و پيشرفت اقتصادي کشور و وزارت اقتصاد به ثمر نشست، لذا اميدوارم در سال جهش توليد، وزارت اقتصاد از ظرفيت جوانان بيشتر بهره مند شود.

در انتها اميدوارم، در سال جديد، خود را به علم، دانش و مهارت‌هاي جمعي و اجتماعي هر چه بهتر و بيشترمجهز کنيم وضمن اينکه خود را وامدار نعمت‌هاي الهي و استعدادهاي خدادادي مي دانيم، گام‌هاي دانش‌بنيان  و قابليت هاي انساني خود را با برنامه ريزي و تلاش هدفمند در راستاي ارتقاي هر چه بيشتر ثروت و توليد ملي به کار بنديم، و اقتصاد کشور را با همفکري و همراهي شما جوانان فرهيخته، به اهداف مطلوب برسانيم.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک