آخرين اخبار

03/06/2020
پيام تسليت وزير اقتصاد
وزير اقتصاد در پيامي درگذشت چند تن از همكاران شعب بانكها را كه در جريان خدمت رساني به مردم، به ويروس كرونا مبتلا شدند، به خانواده هاي گرامي آنان و همكاران سيستم بانكي تسليت گفت و از خداوند متعال براي اين خدمتگزاران فداكار، علو درجات را مسئلت كرد/ دژپسند در اين پيام از همكاران شبكه بانكي نيز كه در اقصي نقاط كشور با ايثارگري‌ و بي وقفه مشغول خدمت به مردم هستند، تقدير و تشكر نمود
 
فرهاد دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي طي پيامي درگذشت چند تن از همکاران شعب بانکها را که در جريان خدمت رساني به مردم، به ويروس کرونا مبتلا شدند، تسليت گفت و از خداوند متعال براي اين خدمتگزاران فداکار، علو درجات را مسئلت نمود.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران، پيام وزير اقتصاد به شرح ذيل است: مقارن با شيوع ويروس کرونا در جامعه وکاهش ساعات کاري عمده دستگاه هاي اجرايي و سازمانها، کارکنان تلاشگر نظام بانکي بي توقع و با حضور ايثارگرانه خود در خط مقدم خدمت رساني به مردم و فعالان اقتصادي کشور موجب گرديدند عليرغم ريسک بالاي خدمت، چراغ بانکداري در کشور پر فروغ باشد و امور بانکي هموطنان عزيز در شعب بانکها بدون وقفه انجام شود. تا آنجا که تعدادي از کارکنان خدوم‌  شعب بانکها در جريان خدمت رساني به مردم بزرگوار کشورمان، به ويروس کرونا مبتلا شده و جان به جان آفرين تسليم نمودند.
فرصت را مغتنم شمرده، درگذشت اين خدمتگزاران فداکار را به خانواده هاي گرامي آنان و همکاران سيستم بانکي صميمانه تسليت عرض نموده و از خداوند متعال براي اين عزيزان علو درجات را مسئلت مي نمايم.
از همکاران شبکه بانکي نيز که در اقصي نقاط کشور با ايثارگري‌ و بي وقفه مشغول خدمت به مردم هستند، تقدير و تشکر نموده و اميدوارم در سايه توجهات حضرت باريتعالي با سلامتي و موفقيت در اين مسير طي طريق نمايند.
فرهاد دژپسند
وزير امور اقتصادي و دارايي
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک