آخرين اخبار

02/12/2020
اظهارات دکتر دژپسند در جريان ديدار با سفير
اظهارات دکتر دژپسند در جريان ديدار با سفير کشور استراليا:
توسعه همكاري هاي تجاري دو كشور مي تواند از طريق افزايش مناسبات فرهنگي-آموزشي و به عنوان مثال، توسعه گردشگري نيز در دستور كار قرار گيرد/ با وجود تنگنا هاي موجود، مي توانيم با يك برنامه منسجم، سطح همكاري هاي متقابل ايران و استراليا را ارتقاء دهيم/ سفير استراليا در تهران نيز طي سخناني در اين ديدار، براي توسعه همكاري هاي دو كشور ابراز آمادگي كرد
 
خانم "ليندال ساکس" سفير کشور استراليا در تهران با وزير امور اقتصادي و دارايي کشورمان ديدار کرد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند طي سخناني در اين ديدار که در محل وزارت اقتصاد برگزار شد، با تبريک به مناسبت انتصاب سفير جديد کشور استراليا در کشورمان، ابراز اميدواري کرد که روابط دو کشور در دوره مسئوليت خانم ساکس به بالاترين سطح به لحاظ همکاري هاي سياسي، اقتصادي و فرهنگي- آموزشي توسعه يابد.
دژپسند با اشاره به روابط خوب فرهنگي-آموزشي ايران و استراليا و حضور تعداد قابل توجهي از دانشجويان ايراني شاغل به تحصيل در اين کشور، اظهار داشت: توسعه همکاري هاي تجاري دو کشور مي تواند از طريق افزايش مناسبات فرهنگي و به عنوان مثال، توسعه گردشگري در دستور کار قرار گيرد.

وزير اقتصاد با اشاره به مزيت هاي نسبي و موقعيت ممتاز ايران براي سرمايه گذاري و نيز موقعيت ژئوپولتيک آن در منطقه، گفت: با وجود تنگنا هاي موجود، مي توانيم با يک برنامه منسجم، سطح همکاري هاي متقابل ايران و استراليا را ارتقاء دهيم.
دژپسند يادآور شد: البته براي ايجاد اين جهش و توسعه همکاري ها بايد سه توافق نامه اجتناب از اخذ ماليات مضاعف، همکاري هاي گمرکي و سرمايه گذاري خارجي بين دو کشور به امضا برسد که با توجه به جمعيت بالاي ايرانيان در استراليا، مي توان توافقنامه همکاري هاي بيمه اي را نيز به آن افزود.
وزير اقتصاد کشورمان همچنين براي برگزاري نشست مشترک بين سرمايه گذاران و تجار ايراني و استراليايي در کشور مان در آينده نزديک اعلام آمادگي کرد.
اين گزارش حاکي است، "ليندال ساکس" سفير کشور استراليا در تهران نيز طي سخناني در اين ديدار، براي توسعه همکاري هاي دو کشور ابراز آمادگي کرد.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک