آخرين اخبار

01/08/2020
اظهارات وزير اقتصاد در مراسم تکريم و معارفه
اظهارات وزير اقتصاد در مراسم تکريم و معارفه مديرعامل شرکت سهامي بيمه ايران:
وجود صنعت بيمه به عنوان يك صنعت پر مسئوليت در حوزه خدمت و كمك ‌به آرامش و آسايش زندگي مردم‌ مطرح است/ سردار سليماني يك الگوي مديريتي متفاوتي را در دوره خدمتگذاري خود ارايه كرد/ در يكسال اخير شاهد ميدان گشايي فعالان صنعت بيمه در دو حوزه بيمه حوادث طبيعي و حمايت از بنگاه هاي توليدي در شرايط تحريم بوديم/ بيمه ايران بايد در شرايط تحريم با حمايت از بنگاه هاي توليدي به يك الگو تبديل شود
 
وزير امور اقتصادي و دارايي در مراسم تکريم محسن پورکياني و معارفه محمد رضايي مديران عامل سابق و جديد شرکت سهامي بيمه ايران اظهار داشت: وجود صنعت بيمه به عنوان يک صنعت پر مسئوليت در حوزه خدمت و کمک ‌به آرامش و آسايش زندگي مردم‌ مطرح است، لذا اين صنعت بايد بدور از حاشيه، تمام ظرفيت هاي خود را براي اين مهم بسيج نمايد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، وزير اقتصاد در بخش ديگري از سخنان خود تاکيد کرد: .با اشاره به اينکه سردار حاج قاسم سليماني يک الگوي مديريتي متفاوتي را در دوره خدمتگذاري خود ارايه کرد گفت:  اگر فرصت هاي پيش روي خود را با رويکرد و روش زندگي و کاري اين شهيد بزرگوار که از همه چيز خود گذشت براي خدمت به انقلاب و مردم طي طريق نماييم بر اساس نويد قرآن کريم همانند ايشان رستگار خواهيم شد.

دژپسند اظهار داشت: در يکسال اخير  شاهد ميدان گشايي فعالان صنعت بيمه در دو حوزه بيمه حوادث طبيعي و حمايت از بنگاه هاي توليدي در شرايط تحريم بوديم.
وي افزود: به دليل ورود موفق صنعت بيمه به عرصه حوادث طبيعي کشور، رئيس جمهور چندين بار اين عملکرد را مورد تقدير قرار داد.
دژپسند خاطرنشان کرد: صنعت بيمه در شرايط تحريم بايد در حمايت از فعاليت واحد هاي توليدي که به واسطه شرايط مذکور دچار مشکل شده اند، نقش آفرين باشد.
وزير اقتصاد با بيان اينکه بيمه ايران به عنوان اولين بيمه کشور که در حال حاضر با توجه به ميزان پرتفويي كه از بيمه کشور در اختيار دارد، بيشترين سهم را نيز در بازار دارد اظهار داشت: بيمه ايران بايد در شرايط تحريم با حمايت از بنگاه هاي توليدي به يک الگو تبديل شود.
وي با اشاره به نقش صنعت بيمه در تامين مالي کشور افزود: اقتصاد ايران در تامين مالي يک اقتصاد بانک محور است در حاليکه ما  از ظرفيت هاي بازار سرمايه و صنعت بيمه و توسعه آن نبايد غافل باشيم.
وي تصريح کرد: در بازار سرمايه، بيمه مي تواند با کمک به اقتصاد کشور، در حل مشکلات صورتهاي مالي خود و ناترازي آن نيز نقش متمايزي داشته باشد.
وزير اقتصاد در پايان تاکيد کرد: شرکت سهامي بيمه ايران اين قابليت را دارد با بهره مندي از دانش اساتيد دانشگاه در شناسايي رشته فعاليتهاي جديد براي تنوع خدمات بيمه اي اقدام نمايد.
گفتني است: در ابتداي اين جلسه پورکياني مديرعامل سابق شرکت سهامي بيمه ايران طي سخناني گزارشي از  عملکرد دوره مديريتي خود و رضايي مديرعامل جديد اين شرکت نيز برنامه هاي آتي خود را براي اداره بيمه ايران ارائه دادند.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک