آخرين اخبار

12/19/2019
اظهارات وزير امور اقتصادي و دارايي در بوشهر
 
اظهارات وزير امور اقتصادي و دارايي در بوشهر و در جمع خبرنگاران:
ميزان صادرات و واردات امسال تاكنون نشان مي‌دهد در مجموع تجارت خارجي ايران از ?? ميليارد دلار فراتر رفته است/ تا 24 آبان‌ماه افزون بر 31.4 ميليارد دلار صادرات و 31.1 ميليارد دلار واردات ثبت شده است/ سرعت فرآيند ترخيص و بارگيري كالا در بنادر روان تر شده است
 
وزير امور اقتصادي و دارايي در بوشهر و در جمع خبرنگاران با اشاره بر سياست‌هاي رونق تجارت اظهار داشت: خوشبختانه به‌رغم همه محدوديت‌هايي که براي جمهوري اسلامي ايران اعمال کرده‌اند تجارت خارجي ما امسال در مجموع وضعيت قابل قبولي داشته است.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند با اشاره به صادرات كشور در هشت ماهه نخست سالجاري خاطرنشان کرد: تا 24 آبان‌ماه افزون بر 31.4 ميليارد دلار صادرات و 31.1 ميليارد دلار واردات ثبت شده است.

وي تصريح کرد: مجموع تجارت خارجي  ايران از 60 ميليارد دلار فراتر رفته است و اين نشان مي‌دهد که جمهوري اسلامي ايران توانسته با پشت سر گذاشتن  مشکلات، مانع از فشار اقتصادي ناشي از تحريم ها به مردم شود.

وزير امور اقتصادي و دارايي با اشاره به تراكم كالا ها در بندر امام خميني و توزيع آن بين بنادر بوشهر، شهيد رجائي و چابهار افزود:  با برنامه ريزي انجام شده سرعت فرآيند ترخيص و بارگيري کالا در بنادر روان تر شده و نتيجتا موجودي کالاها در بنادر کاهش يافته است.

وي با اشاره به تسهيل اخذ مجوزهاي کسب و کار خاطرنشان کرد: مجوزهاي کسب و کار در بخش‌هايي مانند واحدهاي صنفي تکميل شده و با کمترين مشکل در حال انجام  است و مابقي  با همکاري دستگاه‌ها در دست تسهيل و آسان سازي است.

گفتني است، وزير اقتصاد صبح امروز جهت ديدار با مسوولين استاني و بررسي مسايل و مشکلات فعالان اقتصادي در حوزه وظايف و ماموريت هاي  اين وزارتخانه وارد استان بوشهر شد.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک