آخرين اخبار

11/16/2019
نشست شوراى هماهنگى مديران روابط عمومى صنعت بيمه

محصول صنعت بيمه " اطمينان" است
مديرعامل صندوق تامين خسارت بدني در نشست شوراي هماهنگي مديران روابط عمومي صنعت بيمه کشور: سرمايه اصلي صنعت بيمه اعتماد  و اقبال مردم است و اين اعتماد با نقش پررنگ روابط عمومي هاي صنعت بيمه محقق مي گردد.


به گزارش روابط عمومي صندوق تامين خسارت بدني ، نشست شوراي هماهنگي مديران روابط عمومي صنعت بيمه کشور همزمان با ايام هفته وحدت و در آستانه ميلاد حضرت رسول اکرم (ص) و امام صادق(ع) به ميزباني صندوق تامين خسارت بدني برگزار شد.


در ابتداي اين نشست صميمي دکتر علي جباري مديرعامل صندوق با حضور در جمع اعضاي شورا ، ضمن خوش آمدي گويي به حاضرين ابراز داشت: 8 دهه از عمر صنعت بيمه مي گذرد و  صنعت بيمه در اين سالها با فراز و فرودهاي مختلفي روبرو بوده است.
وي ادامه داد: محصول صنعت بيمه اطمينان است و در اين حوزه صندوق هميشه پيش قدم و مطالبه گر بوده است. اما متاسفانه محجور مانده و روابط عمومي ها مي توانند نقش اين صنعت را بيش از گذشته براي مردم تبيين نمايند.
جباري افزود: در حوادث و بحران هاي مختلف مانند بيمه نفتکش ها ، زلزله و سيل چندسال اخير ، بيمه نقش آفرين بود و از بروز خيلي از بحران ها جلوگيري کرد ، لذا با پذيرش ريسک و پرداخت خسارت به موقع" امنيت رواني "جامعه را حفظ کرده است.
مديرعامل صندوق تامين خسارت بدني با اشاره به حوادث رانندگي و خسارت هاي اين حوادث بر جامعه از بعد اقتصادي و اجتماعي گفت: تصادفات متاسفانه خسارات جبران ناپذيري بر جامعه وارد کرده است و به غير از آسيب هاي مالي واقعاً در بعد اجتماعي نيز آسيب ايجاد کرده است .قانونگزار در سال 95 با بازنگري در قانون بيمه شخص ثالث يک تحول بزرگ را رقم زد و تمام ضرورت هاي لازمه در ادوار مختلف را در بخش بيمه شخص ثالث پوشش داد.
جباري به تبيين جايگاه صندوق تامين خسارت بدني در صنعت بيمه کشور پرداخته و اظهار داشت: نهاد صندوق و صنعت بيمه يک زنجيره بهم متصلند و مکمل يکديگر در موضوع بيمه شخص ثالث هستند ، اين نهاد وجه عدالت اجتماعي نظام جمهوري اسلامي ايران است . آثار و تبعات نبود صندوق در کنار صنعت بيمه را بررسي کنيد ، چه تعداد خانواده که از حادثه رانندگي آسيب ديده بودند تحت پوشش خدمات قرار گرفتند ، چه تعداد زنداني آزاد شدند و يا از زنداني شدن آنها جلوگيري شده است. با اين رويکرد که آسيب هاي ماندن يک مقصر حوادث رانندگي در زندان جنبه هاي مختلفي دارد . اقدامات تنبيهي و سازوکارهاي کاهش تصادفات ضروري است، خريد پوشش بيمه شخص ثالث الزامي است ، اما نگاه قانون گذار به صندوق ،کاهش آسيب هاي اجتماعي هر حادثه بوده است .
مديرعامل صندوق تامين خسارت بدني ادامه داد: با همين رويکرد، يعني رويکرد همکاري صنعت بيمه و اين نهاد ، صندوق به عضويت سنديکاي بيمه گران ايران درآمد و با حسن اعتماد مديران عامل شرکت هاي بيمه بعنوان نايب رئيس اين نهاد هم انتخاب شد.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک