آخرين اخبار

09/17/2019
تاكيد بر نقش آفريني بانك صنعت و معدن

وزير اقتصاد در مجمع عمومي بانك صنعت و معدن اظهار داشت:
تاكيد بر نقش آفريني اين بانك در بخش صنعت و معدن و زيرساختها
 
وزير اقتصاد در مجمع عمومي بانك صنعت و معدن اظهار داشت: تاكيد بر نقش آفريني اين بانك در بخش صنعت و معدن و زيرساختها/ بانك صنعت و معدن به لحاظ ساختار، نيروي انساني و شيوه كار، بانكي خاص است و اين موضوع نقطه تمايز با ساير بانك ها به شمار مي رود./ اين بانك در توسعه صنعت نقش ويژه اي دارد و مي بايست از اعتبار و برند آن كه معرف بانكي مدرن است به درستي در بخش صنعت و معدن استفاده گردد./ موضوع بانكداري ديجيتال و استقرار حاكميت شركتي دو موضوع اساسي براي حفظ پيشرو بودن بانك صنعت و معدن از ساير بانك ها است و بانك ها همواره مي بايست با نوآوري به دنبال تحول در رسيدن به اهداف خود باشند.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادي و دارايي ايران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند که در مجمع عمومي بانک صنعت و معدن سخن مي گفت، اين بانک را به لحاظ ساختار، نيروي انساني و شيوه کار، بانکي خاص عنوان و تاکيد کرد اين موضوع نقطه تمايز اين بانک با ساير بانک ها به شمار مي رود.

دژپسند ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در يک سال گذشته، گزارش ارائه شده به مجمع را گزارشي واقع بينانه و مبتني بر حل مشکلات و کمک به واحد هاي توليدي صنعتي و معدني کشور دانست.

وي موضوع بانکداري ديجيتال و استقرار حاکميت شرکتي را دو موضوع اساسي براي حفظ پيشرو بودن بانک صنعت و معدن از ساير بانک ها قلمداد نمود و اضافه کرد: بانک ها همواره مي بايست با نوآوري به دنبال تحول در رسيدن به اهداف خود باشند.

وزير امور اقتصادي و دارايي بانک صنعت و معدن را بر اساس رسالت توسعه اي و تخصصي متفاوت از ساير بانک ها دانست و ضمن برشمردن خصوصيات اين بانک در کمک به صنايع و معادن کشور تاکيد کرد: بايد با اتخاذ راهکارهاي مناسب و متناسب با شرايط روز،  از مشکلات کنوني عبور کرد.

دژپسند اعلام کرد: بانک صنعت و معدن در توسعه صنعت نقش ويژه اي دارد و مي بايست از اعتبار و برند اين بانک که معرف بانکي مدرن است به درستي در بخش صنعت و معدن استفاده گردد.

وزير اقتصاد ضمن تاکيد بر انجام مطالعات مستمر و تطبيقي از وصول مطالبات به عنوان يکي از ابزارهاي مناسب در تجهيز منابع بانک اشاره نمود و نظارت بر طرح ها و پروژه ها در پرداخت تسهيلات را ضروري دانست.

گفتني است، نشست مجمع عمومي عادي ساليانه بانك صنعت و معدن با حضور دکتر دژپسند وزير امور اقتصادي و دارايي و دکتر رحماني وزير صنعت، معدن و تجارت و ديگر اعضاي مجمع روز گذشته در محل ساختمان مرکزي اين بانک برگزار و پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانوني؛ صورت هاي مالي سال ???? آن مورد تصويب قرار گرفت.
پيام روز
اطلاعات عمومي
پيوند ها

گالري تصاوير
سخنراني و مقالات
اركان صندوق
معرفي صندوق
تصاوير جلسات داخلي
همایش ها
بازدید
پرداخت دیه به زیان دیدگان
مناسبت ها
افتتاحیه
گالری تصاویر بسیج
مقالات علمي
مقالات عمومي
مجموعه قوانين بيمه
سخنان مدیر عامل صندوق
مجمع صندوق
هيات نظارت صندوق
مدير عامل صندوق
بازرس قانوني
تاريخچه صندوق
معرفي مدير عامل صندوق
منشور اخلاقي صندوق
معرفي مديران صندوق
چارت سازماني
قانون بيمه شخص ثالث
صندوق در رسانه ها
تماس با ما
پست الكترونيك اعضاء
کليه حقوق مادي و معنوي سايت متعلق به صندوق تامين خسارتهاي بدني مي باشد و استفاده مطالب با ذکر منبع بلامانع است
pr@biif.ir پست الکترونيک