logo

آرشیو خبر

مصطفی محمدی مدیر شعبه استان تهران صندوق تامین خسارتهای بدنی؛ راهبرد برنامه‌ها و عملکرد صندوق جهت تسریع در خدمت‌رسانی به مردم است

مصطفی محمدی عنوان کرد با رویکردی عملگرایانه، تخصصی و فنی که بر آمده از تجربیات همکاران محترم است قطعاً بهینه سازی امور و رضایت در خدمت رسانی به مردم را دنبال خواهیم کرد.

 
پیام تبریک مدیر عامل به مناسبت هفته دفاع مقدس

مهندس مجید بهزادپور مدیر عامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی طی پیامی ۳۱ شهریور ماه آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

 
انتصاب مدیر جدید شعبه استان تهران

آقای مصطفی محمدی با حکم مدیرعامل صندوق به عنوان مدیر شعبه استان تهران منصوب شد.

 
وزیر اقتصاد در جلسه تودیع و معارفه معاون جدید امور اقتصادی این وزارتخانه تأکید کرد: ضرورت پر رنگ شدن نقش سیاستگذاری معاونت امور اقتصادی

وزیر اقتصاد در جلسه تودیع و معارفه معاون جدید امور اقتصادی این وزارتخانه تأکید کرد: معاونت امور اقتصادی در اصل باید معاونت سیاستگذاری اقتصادی وزارت اقتصاد باشد؛ گر چه هم اکنون هم همین نقش را کمابیش ایفاء می کند اما مطالبه من، پررنگ تر شدن این وجهه است.

 
تأکید دکتر خاندوزی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه: تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه اقتصادی اولویت مهم وزارت اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز فناوری اطلاعات و اقتصاد هوشمند این وزارتخانه، تحقق سیاست گذاری هوشمند در حوزه اقتصادی را اولویت مهم وزارت اقتصاد دانست و بر تسریع در اجرای برنامه ها و طرحهای این اولویت تأکید کرد.

 
‌ افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی‌ها طی ماه های آینده

وزیر اقتصاد با حضور در کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: درصدد هستیم با اخذ مجوز هایی از هیأت وزیران در ماه های آینده شاهد افزایش درآمدهای دولت از طریق مولدسازی دارایی‌ها باشیم.

 
رای قاطع مجلس به كلیات «طرح تسهیل صدور برخی از مجوزهای كسب و كار»

وزیر اقتصاد: تبدیل نظارت پیشینی به نظارت پسینی و ایجاد شفافیت در اخذ مجوزها و قراردادهای بانکی از رویکردهای مهم این طرح است و تصویب این طرح بسیاری از فسادها، رانت‌ها و انحصارطلبی را کنار زده و امضاهای طلایی را کاهش می‌دهد.

 
درپنجاه و سومین نشست هیأت مقررات زدایی به ریاست وزیر اقتصاد مقرر شد:شروع فعالیت فعالان اقتصادی بدون نیاز به مجوز و صرفاً با ارائه تعهد به درگاه ملی كسب و كار

در پنجاه و سومین نشست هیأت مقررات زدایی با حضور دکتر خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی بحث اعلانی کردن برخی از مجوزها که از مراجع صدور مجوز امکان پذیر است، مطرح و تصمیم گرفته شد در این زمینه به نحوی مقررات تغییر کند که فعالیت های مردم منوط به اخذ این مجوزها نباشد و فعالان اقتصادی صرفاً با ثبت تعهد در درگاه ملی مجوزهای کسب و کار بتوانند فعالیت های کسب و کاری خود را شروع کنند.

 
وزیر اقتصاد در جمع مدیران سازمان امور مالیاتی کشور تأکید کرد :
دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع مدیران عالی سازمان امور مالیاتی کشور اظهار داشت: تلاش کنیم در چهار سال پیش رو نسبت مالیات به تولید ناخالص داخلی را ۵۰ درصد رشد دهیم و دستیابی به این هدف نیز باید از طریق " مالیات ستانی هوشمند و عادلانه" تحقق یابد.
 
دکتر خاندوزی در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی خبر داد:
وزیر امور اقتصادی و دارایی در سی و یکمین همایش بانکداری اسلامی از آماده شدن سند فراگیری مالی در این وزارتخانه خبر داد و افزود، با تصویب و اجرای این سند، دسترسی به منابع مالی و بانکی برای عموم مردم تسهیل و توزیع منابع در نظام بانکی عادلانه تر خواهد شد.
 
وزیر اقتصاد در نشست با اقتصاددانان دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران :
هماهنگی خوبی میان وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانك مركزی و سازمان برنامه و بودجه وجود دارد
 
پایان شهریور آخرین فرصت بخشودگی جرائم بیمه شخص ثالث

دعوت صندوق تامین خسارت های بدنی از راکبین موتور سیکلت و دارندگان ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه در راستای بخشودگی جرائم بیمه نامه 

 
اجرای تحول و نوسازی استراتژیک در صندوق تامین خسارت های بدنی

با اجرای تحول و نوسازی استراتژیک در صندوق تامین خسارت های بدنی، خدمت رسانی به زیان دیدگان حوادث رانندگی و ریلی کشور به 53 روز کاهش یافته است

 
اعلام آمادگی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی

اعلام آمادگى صندوق تامين خسارتهاى بدنى كشور در پى واژگونى مینی بوس جاده کامیاران کردستان.

 
وزیر اقتصاد در بازدید از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داد: تصمیمات جدید برای تسریع در ترخیص داروها و رجیستری تلفن همراه مسافران ورودی

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی در جریان بازدید از گمرک فرودگاه امام خمینی(ره) از تصمیمات جدید در خصوص تسهیل در ترخيص اقلام دارویی و نیز رجیستری تلفن همراه مسافران ورودی به کشور خبر داد.               

 
وزیر اقتصاد در مصاحبه با رسانه ملی اعلام کرد: اولویت این وزارتخانه، اقدامات كوتاه مدت اثربخش در مسیر بلند مدت اصلاحات اقتصادی

دکتر خاندوزی در اولین حضور کاری در وزارت اقتصاد و بعد از رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اولویت اقتصاد ایران نیازمند چندین اقدام کوتاه مدت با اثربخشی خوب است که البته این اقدامات کوتاه مدت باید در مسیر بلند مدت اصلاحات اقتصادی مد نظر قرار گیرد.

 
با ابلاغ وزیر جدید اقتصاد صورت گرفت: منع بخش های مختلف صف و ستاد این وزارتخانه از ارسال پیام تبریك و اقدامات مشابه

وزیر جدید امور اقتصادی و دارایی با ابلاغ نامه ای خطاب به کلیه معاونت ها، واحدهای وابسته و تابعه، بانک ها، بیمه ها و شرکت های دولتی خانواده وزارت اقتصاد از آنان خواست به منظور صرفه جویی و رعایت انضباط مالی از ارسال و انتشار پیام تبریک و انجام اقدامات مشابه خودداری کنند.

 
تأکید دکتر خاندوزی وزیر پیشنهادی اقتصاد بر نوسازی وزارت اقتصاد با آرایش "تحریم ناپذیری" در دولت سیزدهم

سید احسان خاندوزی وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در جلسه رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی تأکید کرد؛ به کمک صاحبان تجربه در بدنه وزارت اقتصاد، این وزارتخانه را در دولت سیزدهم با آرایش "تحریم ناپذیری" نوسازی خواهد کرد.

 
پیام تبریک مدیرعامل صندوق به مناسبت هفته دولت و روز کارمند

مهندس مجید بهزاد پور مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی با گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته دولت و روز کارمند را به کارکنان خدوم و متعهد صندوق تبریک گفت.

 
وبینار هم اندیشی و رفع چالش های شعب با حضور مدیر عامل صندوق

جلسه هم اندیشی و رفع چالشها و ارائه گزارش شعب صندوق بصورت .وبینار در محل صندوق برگزار شد

 

 
در گفتگو با مدیر عامل صندوق مطرح شد

معرفی  دکتر سیداحسان خاندوزی وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی از جانب رئیس جمهور که فردی انقلابی، متعهد، متخصص و با روحیه مطالبه‌گری و عدالت‌خواهی است هوشمندانه بود.

 
وزیر اقتصاد طی پیامی روز خبرنگار را به جامعه خبری كشور تبریك گفت

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، پیام وزیر اقتصادی به شرح ذیل است

 
وزیر اقتصاد در مجمع عادی و عمومی سالیانه بانک ملی ایران

نقش قابل توجه بانك ملی در تأمین مالی كسب و كارها و مردم در شرایط كرونا

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مجمع عادی سالانه بانک ملی ایران اظهار داشت: نقش بانك ملي در تأمین مالي كسب و كارها و مردم در شرايط كرونا قابل توجه بوده است.                            

 
وزیر اقتصاد در جشنواره شهید رجایی این وزارتخانه خبر داد

كار جهادی وزارت اقتصاد در سال گذشته عامل رفع تنگنای تأمین مالی اقتصاد كشور

وزیر اقتصاد ورود جهادگرانه این وزارتخانه را عامل رفع تنگنای تأمین مالی اقتصاد کشور دانست.

 
وزیر اقتصاد در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک کشاورزی خبر داد

جهت گیری بانك كشاورزی مطلوب و پیشرفت آن مناسب بوده است

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در مجمع عمومی عادی سالیانه بانک کشاورزی، جهت گیری و عملکرد این بانک را مطلوب و در مقایسه با سالیان گذشته، دارای پیشرفت مناسب ارزیابی کرد.

 

 
پیام تسلیت مدیرعامل صندوق به مناسبت فرارسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی

در پی فرارسیدن تاسوعا وعاشورای حسینی و سالروز شهادت مظلومانه اباعبدالله الحسین (علیه السلام) و یارانش در کربلای خونین ، مهندس مجید بهزادپور، طی پیامی این واقعه را تسلیت گفت.

 
بخشودگی جرایم بیمه ای موتور سیکلت و ماشین آلات کشاورزی

جرایم مربوط به وسایل نقلیه موتورسیکلت و ماشین آلات کشاورزی فاقد بیمه نامه  تا پایان شهریور ماه مورد بخشودگی قرار می گیرد.

 
تشریح اقدامات صورت گرفته در شعب صندوق

به گزارش روابط عمومی صندوق تامین خسارتهای بدنی ، در راستای اقدامات انجام شده این نهاد در استان خراسان رضوی ، خبرنگار روابط عمومی با سید دانیال حاجی وثوقی رئیس منطقه 5 به گفتگو نشسته است که مشروح آن در ادامه می آید.
اقدامات انجام شده در استان چه بوده است؟

 
تسریع در پرداخت خسارات خانواده آسیب‌دیده از حوادث رانندگی

با صدور بخشنامه‌ای از سوی مدیرعامل صندوق تأمین خسارت های بدنی صورت گرفت؛

 
پیام تبریک روز خبرنگار

مدیرعامل صندوق در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت

 
معرفی مدیر جدید حراست صندوق

آئین تکریم و معارفه مدیر حراست صندوق تأمین خسارتهای بدنی برگزار شد

 
نحوه حضور همکاران و رعایت مقررات بهداشتی

نظر به وضعیت شهر تهران (قرمز) و بخشنامه سازمان اداری و استخدامی در خصوص نحوه حضور کارمندان در وضعیت قرمز از روز یکشنبه 13/04/1400  تا اطلاع ثانوی ارا‌ئه خدمات با حضور 50 درصد کارکنان انجام خواهد شد. لذا بر همین اساس مدیران محترم ضمن توجیه کارکنان.

 
مجمع عمومی صندوق برگزار شد

پیام تقدیر مدیرعامل صندوق تأمین خسارتهای بدنی از کلیه کارکنان محترم این نهاد

 
اعلام آمادگی صندوق تامین خسارت بدنی کشور

اعلام آمادگى صندوق تامين خسارتهاى بدنى كشور در پى واژگونى اتوبوس خبرنگاران

مديرعامل صندوق با صدور پيامى ضمن ابراز همدردى با جامعه رسانه اى كشور،از آمادگى اين نهاد براى همكارى با صنعت بيمه خبر داد.

 
پیام تبریک مديرعامل به مناسبت ولادت امام رضا (ع)

مدیرعامل صندوق تامين خسارتهاى بدنى در پیامی آغاز دهه كرامت و میلاد مسعود ثامن الحجج ؛ حضرت امام رضا (علیه السلام) راتبریک گفت.

 
دریافت حواله پرداخت خسارت از طریق سایت

دریافت حواله پرداخت خسارت در صندوق تامین خسارتهای بدنی الکترونیکی شد

 
در جلسه هیات نظارت مطرح شد

اصلاح و بهبود فرآیندهای صندوق در دستور کار

 
با حضور نماینده سندیکای بیمه گران برگزار شد

قضازدایی و اصلاح فرآیندها، مهمترین هدف مدیریت صندوق تامین خسارتهای بدنی

 
ديدار مديرعامل صندوق با رئيس كل بيمه مركزى

تاکید ریاست کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بر افزایش نقش حمایتی و توانگری مالی صندوق تامین خسارت های بدنی درصنعت بیمه

 
وزیر اقتصاد در همایش طرح قانونی بانک مرکزی
وزیر اقتصاد در همایش طرح قانونی بانک مرکزی: نقدها و نظرها اظهار داشت:
عدم تناسب میان اختیارات و پاسخگویی در طرح قانون بانك مركزی با حذف شورای پول و اعتبار و مجمع این بانك
 
دکتر دژپسند در مراسم‌ اختتامیه همایش یک روزه طرح قانونی بانک مرکزی، نقدها و نظرها گفت: حذف شورای پول و اعتبار و مجمع بانک مرکزی در طرح قانون این بانک تناسب میان اختیارات و پاسخگویی بانک مرکزی را از بین برده است
 
وزیر اقتصاد در جلسه شورای گفتگوی دولت
وزیر اقتصاد در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت:
استقراض از بانك مركزی خط قرمز دولت های یازدهم و دوازدهم بوده است
 
وزیر امور اقتصادی و دارایی در نخستین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سال ۱۴۰۰ با اشاره به اینکه سال گذشته سال بسیار سختی برای اقتصاد کشور بود، افزود: استقراض از بانک مرکزی خط قرمز دولت های یازدهم و دوازدهم بوده است.
 
دکتر دژپسند در حاشیه اولین جلسه شورای گفتگوی دولت
دکتر دژپسند در حاشیه اولین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سال ۱۴۰۰ در جمع خبرنگاران بیان کرد:
ادعای نادرست تأمین مالی ۳۰۰ هزار میلیارد تومانی دولت از بورس
 
وزیر اقتصاد درحاشیه اولین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سال ۱۴۰۰ در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه کاندیداهای سیزدهمین دوره ریاست جمهوری می‌توانند برای کسب اطلاعات درست اقتصادی با وزارت اقتصاد مشورت کنند، افزود: اینکه گفته شده دولت ۳۰۰ هزار میلیارد تومان از بورس برای بودجه دولت تامین مالی کرده، کذب است.
 
دکتر دژپسند در آیین رونمایی از طرح های اقتصاد
دکتر دژپسند در آیین رونمایی از طرح های اقتصاد هوشمند تأکید کرد؛
برای بازپس گیری سهم خود در اقتصاد بین الملل، باید در مسیر اقتصاد هوشمند گام برداریم و نظام تجارت كشور را متحول كنیم
 
وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه تحقق اقتصاد هوشمند، یک "الزام" است نه یک "انتخاب" تأکید کرد، برنامه های اقتصاد هوشمند این وزارتخانه با تغییر وزیر اقتصاد متوقف نمی شود و تداوم خواهد یافت.
 
دکتر دژپسند در گفتگو با خبرنگاران رسانه های گروهی:
دکتر دژپسند در گفتگو با خبرنگاران رسانه های گروهی:
حمایت ویژه مالیاتی وزارت اقتصاد از صنایع متأثر از شرایط كرونا
 
وزیر اقتصاد در حاشیه نشست با همتای عراقی
وزیر اقتصاد در حاشیه نشست با همتای عراقی خود خبر داد:
تفاهمات جدید گمركی و سرمایه گذاری بین جمهوری اسلامی ایران و عراق/ افزایش 48 درصدی ارزش صادرات كشور در دو ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل
 
وزیر امور اقتصادی کشورمان از انجام تفاهمات گمرکی و سرمایه گذاری جدید بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق خبر داد.
 
وزرای اقتصاد و دارایی سازمان اکو تأکید کردند:
وزرای اقتصاد و دارایی سازمان  اکو  تأکید کردند:
تسریع در نهایی شدن چارچوب موافقتنامه اتحادیه پایاپای پیمان اكو
 
وزرای امور اقتصادی و دارایی کشور های عضو، تسریع در نهایی نمودن چارچوب موافقتنامه اتحادیه پایاپای این پیمان را به عنوان مبنایی برای همکاری کشورهای عضو منطقه اکو، مورد تاکید قرار دادند.
 
پيام مديرعامل به مناسبت ارتحال امام خمینی ( ره )

پيام مديرعامل به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و قيام خونين ١٥ خرداد

 
تبیین استراتژی های جدید صندوق تامین خسارت های بدنی

در جلسه شورای معاونین و مدیران صندوق تامین خسارت های بدنی اصول و اهداف استراتژیک این نهاد در سال جاری تبیین شد

 
بخشنامه شورای معاونین صندوق درباره انتخابات

كلیه مدیران و کارکنان صندوق در ساعات اداری حق تبلیغ، فعالیت انتخاباتی و استفاده از امکانات صندوق را ندارند

 
پيام مديرعامل بمناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

مدير عامل صندوق تامین خسارتهای بدنی  طی پیامی فرا رسيدن سوم خرداد سالروز آزادي خرمشهر را تبريك و تهنيت گفت.

 

تماس با ما

تهران خیابان شهید احمد قصیر کوچه شهید مقدس پلاک 11
تلفن پاسخگویی : 42602000

پیوندها